Tipy

Čo čistiť parným čističom?

Čo čistiť parným čističom?

Vďaka malej revolúcii vo svete domácich náradia sa parný čistič umiestni na prednú časť stolíka, aby sa odstránili nečistoty a pachy z mrknutia oka. Všestranný a ekologický doplnok, zamerajte sa na 5 spôsobov použitia tohto skvostu čistoty.

Použitia:

- Čistite okná a zrkadlá - Nábytok s parným čističom - Čistite celú kuchyňu - Čistite od podlahy po strop - Bytový textil s parným čističom

1. Vyčistite sklo a zrkadlá

Čistič pary je veľmi úspešný, najmä pri údržbe sklenených povrchov domu. Rýchlejšie ako prejdenie prstom a predovšetkým efektívnejšie rozlúčenie so stopami, používame ho bez moderovania! * Okná a zasklievanie: Ideálny pre okná bez pruhov, prúd pary sa používa na tabuľu, zatiaľ čo suchá para eliminuje prach na rámoch alebo žalúziách. * Zrkadlá: Predtým, ako utrite povrch čistou handričkou a voílou, naneste pár minút pary!

© Lapeyre

2. Nábytok v parnom čističi

Interiérový nábytok nie je vždy ľahko čistiteľný, najmä ak ho nemožno odobrať. To je miesto, kde parný čistič prichádza, aby bez námahy udržiaval tieto každodenné predmety. * Matrac: Ak je množstvo použitej vody menšie ako 10%, prehriatia para je ideálna na dezinfekciu. Odstraňuje roztoče a ploštice domácke. * pohovka a kreslá: Výkonná, para odstraňuje škvrny bez poškodenia látok. Preniká do všetkých druhov vlákien - dokonca aj do usní, aby vypudil nečistoty.

3. Kuchyňa úplne vyčistite

Tento parný čistič, ktorý je skutočným dezinfekčným prostriedkom, je impozantný pred nečistotami vo vlhkých a niekedy mastných miestnostiach, ako je kuchyňa. * Chladnička a mraznička: Áno, môžeme tieto dve príšery zachrániť parou. Bezpečné pre potraviny, odstraňuje baktérie a plesne v každom rohu, dokonca aj na gumených tesneniach. * Rúra a grilovanie: aj tu je parný čistič účinný, pretože zdravo odmasťuje najmenšie časti našich kuchynských spotrebičov. * Umyvadlo a potrubie: kombinuje sa s niekoľkými kvapkami citróna, aby sa odvápnili do hĺbky, kde hubky nedosiahnu usadeniny.

© Ikea

4. Vyčistite od podlahy po strop© Château de la Bourdaisière Steam má v závislosti od svojej intenzity právomoc vyčistiť dom od pivnice po podkrovie, bez ohľadu na to, aké tam sú nainštalované nátery. * Dlaždice, kameň alebo parkety: v suchej pare na drevo alebo v kombinácii s tkaninou z mikrovlákna na porézne podlahy, para ponúka okamžitý výsledok bez námahy. * Steny a stropy: dokonca aj krehké, niektoré krytiny, napríklad tapety, sa dajú úplne vyčistiť parou. Všetko je otázkou teploty pre bezpečné čistenie, aby každý povrch našiel svoj účet.

5. Bytový textil v parnom čističi

Je to čerstvá čerstvosť pre bytový textil! Čistí sa a čistí kombináciou niekoľkých prvkov, ako sú éterické oleje, s čističom pary. * Koberce: čisté a dezinfikované, znovu získajú druhú mladosť so silou pary, pričom si zachovajú svoj objem. * Záclony a sieťové záclony: pre 100% jarnú atmosféru, éterické oleje alebo citrónová zmes s párou, čím sa získa čerstvé a voňavé čistenie.