Užitočný

Výber konferenčných stolíkov za menej ako 100 EUR

Výber konferenčných stolíkov za menej ako 100 EUR

Konferenčný stolík, okrúhly, obdĺžnikový, v dreve alebo skle, sa prejavuje vo všetkých svojich švoch a za zníženú cenu, čím zvýrazňuje obývaciu izbu svojím šarmom. Užitočné ako estetika objavujeme vo všetkých štýloch výberom vzorov v súlade s dobou!

© N / A

Bočné stolíky v štýle škandinávskeho čierneho a dreva, € 45 *, MenzzoMinimalizmus mimoriadne efektívny pre túto bočnú tabuľku dizajnu, ktorá obsahuje kódy škandinávskeho štýlu. Ľahký drevený podstavec a čierna lakovaná vrchná časť, výrazný kontrast pri rovnakom výsledku. Na rohu kresla tento malý stôl elegantne oblieka priestor.

© Kosilum

Duo konferenčné stolíky so šedou cementovou doskou, 49,99 € *, VidaxlS týmto duom padáme na rozloženú verziu konferenčného stolíka, zatiaľ čo zaoblené to zdvojnásobuje priestor na ukladanie pohárov, časopisov a iných váz. Vedľa seba dávajú škandinávsky pohľad do obývacej izby, aby strávili chvíle relaxácie v dekoratívnom režime!

Okrúhly stolík z moreného dreva, 94,96 € *, PierimportÚtulný a teplý lieh pre tento karamel-tónovaný drevený stôl, ktorý ponúka krivky nášmu interiéru. Perfektný doplnok na vymedzenie pohodlného a kokonového priestoru medzi sedadlami obývacej izby vďaka zaoblenému dizajnu.

Medený okrúhly konferenčný stolík, € 63,78 *, ZuiverUrobte pôdu pre svetlo s týmto hladkým kovovým konferenčným stolíkom. Rozhodli sme sa pre medenú verziu, ktorá je taká trendová ako teplá. Najkrajší efekt v exotickej atmosfére sa prispôsobí malým priestorom, aby obliekli obývaciu izbu s jemnosťou.

© Bacsac / Esschert Garden

Obdĺžnikový drevený konferenčný stolík v priemyselnom štýle, 100,99 € *, VidaxlPrírodný štýl tohto konferenčného stolíka z dreva mango. Detail s určitým šarmom, ktorý dotvára dojem autentickosti pobytu. Ručne vyrobený, ponúka estetiku a stabilitu pre dokonalé každodenné použitie!

© Najlepšia sezóna

Obdĺžnikový konferenčný stolík v štýle retro a drevo, 89,96 € *, PierimportVšimnite si milovníkov retro štýlu, zamilujeme sa do nábytku, ktorý kombinuje prírodné a priemyselné materiály. Konferenčný stolík ponúka tu pravý dizajn z 50. rokov s kovovou základňou na sponky do vlasov. Jedinečné skreslenie pre výsledok plný šarmu, ktoré prinesie oplatky do salóniku.

Obdĺžnikový stolný sklenený konferenčný stolík, € 36 *, MenzzoDuch pre pop art pre tento model skleneného konferenčného stolíka, ktorý zobrazuje farby a typografiu: originalita zaručená v obývacej izbe! Dynamický a jedinečný, tento najnovší povzbudzuje atmosféru v mihnutia oka a dodáva do obývacej izby hmlistý dotyk.

Obdĺžnikový konferenčný stolík s dubovým poťahom, 72,75 € *Mäkkosť a svietivosť sú pri tomto modeli svetelného konferenčného stolíka v poriadku. Dubový povlak, ktorý sa dokonale integruje do priemyselného alebo farebného štýlu a poskytne kokónovú a trendovú tónu. Z estetického a praktického hľadiska má tento stôl dvojitý zásobník na ďalšie uloženie. Úplný výber konferenčných stolíkov nájdete tu. (* Ceny nájdené na webe dňa 04/10/2018, môžu sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.)