Užitočný

Majú mexickú dekoráciu

Majú mexickú dekoráciu

Veľmi trendy v posledných rokoch, mexická dekorácia je veľmi farebná dekorácia. Je zvlášť vhodný pre obývaciu izbu alebo obývaciu izbu vďaka svojim žiarivým farbám. Mexická výzdoba sa dá prispôsobiť aj do spálne, ale v boho alebo bohémskom štýle.

Rovnako ako u všetkých štýlov dekorácie, aj tu sú vlajkové predmety tohto druhu dekorácie. Základné objekty, ktoré vám umožnia rýchlo prijať tento trend bez akýchkoľvek chýb.

Kreslo AcapulcoJe to symbolické kreslo, ktoré máte vo svojej obývacej izbe dekor v mexickom štýle, Toto kreslo je legendárne a má skôr rozmazaný pôvod.

To bolo v roku 1950, v blízkosti mexického mesta Acapulco, že toto kreslo bolo vytvorené anonymným dizajnérom. Toto sedadlo vyrobené z plastovej tyče a kovových nôh je veľmi pohodlné. S týmito materiálmi je to veľmi ľahké sedadlo, ktoré sa ľahko pohybuje.

Revízia alebo odmietnutie sa dá veľmi často vykonať v interiéri (v obývacej izbe alebo v spálni) vonku, na terase alebo pri bazéne. Používame ho ako kreslo.

Je to ľahké nájsť Kreslá Acapulco v obchode. Výber farieb sa často robí medzi jasnými farbami: zelená, ružová, modrá, žltá, červená ... Ale tiež nájdeme všestrannejšie modely v čiernej alebo bielej.

Aby ste si ho spríjemnili, neváhajte nainštalovať mäkký vankúš na spodku sedadla alebo na sedadlo umelou kožušinu.

Objekty makierMexická dekorácia môže dopĺňať inšpirovaný boho dekorom, ktorý je roky veľmi trendy. Mexická výzdoba skutočne miluje ručné práce a medzi trendovými materiálmi je aj makrama.

V obývacej izbe nainštalujte na strop závesnú lampu s makrou s hlinenou alebo keramickou nádobou, do ktorej budete môcť nainštalovať závesnú rastlinu alebo kaktus. Na stene veľké biele alebo farebné macramé tkania dávajú celku trochu etnický nádych.

V spálni sa nechajte inšpirovať mexickou kultúrou zavesením jedného alebo viacerých lapačov snov rôznych veľkostí nad posteľou. Dreamcatchers sú často vyrobené v macrame a majú niektoré malé detaily v perly alebo perie, zvyčajne mexické.

Farebné koberceFarebné koberce sú Mexický mušt, najmä satrapy (veľmi farebné vyšívané kobercové koberce). Vezmite pep do svojho interiéru s tkaným kobercom z Bayadère, ktorý sa hodí rovnako k surovej a priemyselnej dekorácii ako k etnickejším dekorom.

Urobte cestu pre kaktusy!Jeden istý spôsob, ako priniesť slnko do interiéru, je predstaviť rastliny, vďaka ktorým budete cestovať. Sukulenty a kaktusy sú neoddeliteľnou súčasťou mexickej flóry.

Či už si ich vyberiete v mini alebo XXL formáte, kaktusy sa ľahko udržiavajú a nachádzajú si svoje miesto v ktorejkoľvek miestnosti v dome. Nainštalujte ich do terakotových alebo keramických kvetináčov s geometrickými, mexickými vzormi alebo do zavesených makakov.

Ak naozaj nemáte zelený palec alebo nechcete mať rastliny doma, môžete sa vrátiť k dekoratívnym predmetom s motívom kaktusu: lampa, cetka, vankúše, plagáty atď.

JaskyneCalaveras (v španielčine "lebky") sú veľmi dôležitými symbolmi mexická kultúra, Sú symbolom Dňa mŕtvych alebo Dia de los muertos

Calaveras sú teda lebky často farbené a pokryté nakreslenými symbolmi. Medzi často zastúpenými symbolmi sú kvety, rastliny alebo dokonca srdce.

Tieto lebky nie sú ani zďaleka krvavé a sú omnoho menej chorobné ako obyčajná lebka. v mexická dekorácia, možno ich nájsť vo forme keramickej lebky umiestnenej na stole alebo polici. Nájdete ich aj na posteľnej bielizni alebo na plagátoch.