Ostatné

Deň matiek: naše darčekové nápady pre všetky matky

Deň matiek: naše darčekové nápady pre všetky matky

Aj keď nepotrebujete Deň matiek na to, aby ste si cenili svoju matku, stále je to dobrá príležitosť, ako ju urobiť šťastnou. Pretože sa všetky matky líšia, pripravili sme pre vás 3 výbery. Prvý je venovaný mamičkám fanúšikov dekorácie. Obsahuje štýlové doplnky pre moderný interiér. Druhá je vyhradená pre všetky labužnícke a labužnícke mamičky. A nakoniec, tretí je plný darčekov pre mamičky, ktoré milujú záhradníctvo (ale nielen!). Aký bude teda ideálny darček pre vašu matku?

Pre mamičky, ktoré milujú dekorácie© Bloomingville Hľadanie trendových predmetov, listovanie v dekoratívnych časopisoch s cieľom nájsť inšpiráciu, drotárstvo a renováciu ... Tvoja mama trávi väčšinu času rozmaznávaním svojho interiéru! Niet pochýb, že je skutočnou dekoratívnou fanatikou! Pretože je odborníčkou v tejto oblasti, nikdy nevieš, čo jej môže ponúknuť. Ale tentokrát na neho chceš urobiť dojem pri príležitosti Dní matiek. Tropický vankúš, voňajúca sviečka pod zvončekom, ratanová lampa, lightbox, šperkovnica ... Ste rozmaznaný výberom pre svoju miláčik! Kto teda povieme ďakujem?

Pre labužníkov a labužníkov© Photo Ryan Christodoulou na Unsplash Ste presvedčení: vaša mama je najlepší kuchár na svete! A nikdy nebudete unavení z malých jedál, ktoré pripravuje s láskou. Pretože práve tento detail mení všetko! Nielenže skvele varí, ale do nej vkladá celé svoje srdce a miluje ju. Samozrejme, že už má všetko, čo potrebuje na varenie, ale ako viete, jej darček, ktorý jej umožní dokončiť zbierku kuchynského náčinia, ju určite poteší. Aby sme našli inšpiráciu, zostavili sme zoznam špeciálnych darčekov pre mamičku kráľovnú kachlí! Od piknikového koša až po klobásovú gilotínu vrátane cestovného hrnčeka alebo dokonca šupky ananásu ... budete ohromení!

Pre zelené mamičky© EDA S rodičmi už nepočítate počet rastlín na meter štvorcový. Pri každej návšteve máte právo navštíviť zeleninovú náplast. A ako obvykle, ste ohromení: vaša mama má zelený palec, ako by ste nikdy nechceli! Dobrá správa? Mať vášnivú matku v prírode znamená mať na výber Deň matiek, pokiaľ ide o darčekové nápady. A áno, nikdy nepovie nie hrnci, váze alebo záhradným náradiu! Sadzač makrá v bohémskom vzhľade, kanvica s bukolickými vzormi, mestská zeleninová záhrada, aromatická fontána ... Pre každého je niečo! Jedna vec je však istá, že nevyhnutne nájdete ideálny darček na to, aby ste si mohli svoju matku pochváliť!