Ostatné

8 štýlov terárií, ktoré zmenia váš interiér

8 štýlov terárií, ktoré zmenia váš interiér

Povesť terárií už nie je potrebné obnovovať. Mnohí z nás naozaj milujú tieto malé vnútorné záhrady. Aby sme zmenili relatívne klasické modely, objavili sme naše obľúbené inšpirácie z atypických terárií. V zvonku, na stojane, zavesenom, vo forme lopty, grafiky, odklonenej ... Objavte 8 štýlov terárií, ktoré zmenia váš interiér!

1. Rôzne jedláRastliny sa neobmedzujú iba na jednoduché kvetináče alebo vázy. Môžu tiež prekvitať v predmetoch odklonených od ich primárnych funkcií. Toto je prípad týchto dvoch terárií navrhnutých v porcelánových jedlách, z ktorých prvá je v kanvici a druhá v malom džbáne. Jedna vec je istá, výsledok máme radi!

2. Botanické skúmavkyAk chcete zmeniť tradičné terária, odporúčame vám zahrať si trochu chemika s týmito botanickými skúmavkami! Nahromadite ich na kus nábytku alebo police, obmieňajte ich tvary a veľkosti a dajte do interiéru atmosféru zvedavosti…

3. Pod krytomTerárium nadobúda úplne nový rozmer, keď je oblečené v sklenenom zvone. Rovnako ako mini ekosystém radi obdivujeme vývoj rastlín v tomto poetickom dekoratívnom objekte, ktorým je zvon. Dobrý nápad na výzdobu? Na umiestnenie skleneného zvonu použite kus dreva!

4. Závesné žiarovkyPokračujeme v výbere atypických terárií s opätovným odklonením objektu. Terária tu nachádzajú svoje miesto v starých žiarovkách, ktoré sú zavesené pomocou povrazu. Nepochybne bude táto zeleninová umelecká tvorba priťahovať všetky oči vo vašom interiéri!

5. Krabičky na sladkostiChcete si vytvoriť vlastné vnútorné terárium, ale neviete, v akom médiu na to? Prečo nepoužívať bonbóny alebo sklenené poháre? V dvoch krokoch, troch pohyboch získate terárium bez toho, aby ste museli minúť všetky svoje úspory!

6. Grafická verziaVšimnite si milovníkov škandinávskej a modernej dekorácie, toto terárium je pre vás vzorom! Vďaka svojim geometrickým líniám si toto terárium ľahko nájde svoje miesto na poličke, rebríku alebo dokonca kúsku nábytku. V každom prípade sa nám páči jeho grafický vzhľad, ktorý dáva sukulentom štýl…

7. PešoTerárium spravidla tvorí stojatú vázu. Ale tento sa rozhodol zbaviť sa kódov. Tento model nemá predstavovať ani pozastaviť; on je na nohách. Spadáme pre jeho vzdušný vzhľad a jeho výkyvný efekt, ktorý hojdá výzdobu miestnosti, v ktorej sa nachádza!

8. Závesné guleV rovnakom žánri ako v prípade žiaroviek, tieto terária nadobúdajú výšku vo vázach, ktoré vyzerajú ako gule. Tieto malé terária svojimi malými otvormi pôsobia dojmom, že sú obývané. Dokonca sa môžete zabaviť s integráciou niektorých figúriek spolu so sukulentmi a sukulentmi. V každom prípade dávajte prednosť akumulácii pred jedným teráriom pre maximálny účinok!