Komentáre

8 skvelých nápadov pre vonkajšie hry pre deti

8 skvelých nápadov pre vonkajšie hry pre deti

1. Drevené pieskoviskopieskovisko, jedná sa o klasiku klasiky, pokiaľ ide o hry pre deti v prírode. A predsa môže existovať už desaťročia a nemusí byť neuveriteľne originálny, vždy to robí šťastie tých najmenších, ktorí sa v ňom radi zabávajú a hrajú v piesku, aby pripravovali koláče a iné efemérne stavby!

Dnes existujú dokonca „pieskové stoly“: pieskoviská, ale menšie, namontované na nohách, ktoré umožňujú deťom hrať sa s pieskom bez krčenia ... a mimochodom bez všade. !
 

2. Drevená súťažná chataJe to fakt: deti milujú drevené chaty! Čo by mohlo byť logickejšie: v záhrade je kabína útočiskom, úkrytom a detským ihriskom pre tých najmenších, ktorí môžu na konci stráviť hodiny bez toho, aby videli čas. Ale aby ste skutočne potešili svoje batoľatá s vonkajšou hrou hodnou mena, rozhodnite sa pre súťažnú chate: zvýšená chata s prístupom po schodoch alebo viac rebríkoch, a predovšetkým šmýkačkou, ktorá sa vracia do interiéru za menej ako dosť dlho na to, aby som to povedal!
 

3. ihriskoV kráľovstve hry pre deti vonku, hojdačky sú kráľovné. Takže ak si chcete svoje deti rezervovať na dlhé horúčky popoludní výkrikmi radosti a chichotania v perspektíve, vybavte svoj exteriér portálový Ihrisko vybavené hojdačkami a šmýkačkami. Vďaka tomu budú rozmaznaní pre výber pre zábavu!
 

4. Trampolína s ochrannou sieťouJednou z obľúbených aktivít detí je šťastné skákanie na hodiny. Ak teda chcete investovať do vybavenia pre mladých i starých, nemyslite viac a rozhodnite sa pre trampolína robustný s ochrannou sieťou na zabránenie pádom a iným nehodám. Jedná sa o hru vonku, ktorú vaše deti nikdy nebudú unavovať!
 

5. Nafukovací hradKníže a princezná nebudú potešiť svoje potešenie pred vynikajúcou skákací hrad pestré. Ich obľúbená zábava? Vchádzať a odchádzať, šťastne sa pohybovať, kĺzať po podložkách, hrať sa s loptičkami (niektoré modely sú vybavené guľovými bazénmi!) ... Morálka: s nafukovacím hradom v záhrade riskujete, že budete na chvíľu ticho!
 

6. Vonkajšia detská kuchyňaNainštalujte a malá kuchyňa v záhrade je sen batoľatá, ktorí chcú napodobňovať svojich rodičov. Táto hračka pre deti v prírode preto splní všetky ich očakávania úžasne! Vaši batoľatá si radi pomyslia, že sú skvelí kuchári, a ak máte na záhrade ovocný sad alebo zeleninu, je to jackpot!
 

7. Piknikový stôlpekný piknikový stôl, je to ideálny darček pre dieťa s nádychom spoločnosti, ktorá miluje príjem (a varí jedlo zo svojej vonkajšej kuchyne!). Predstavte si, že vaše dieťa pozýva všetkých svojich priateľov, aby si sadli a pochutnali si na čerstvom jedle vonku! Kto vie? Môžete tam byť ...
 

8. Mini futbalové gólyV 99,99% prípadov deti milujú loptové hry. Takže ak chcete hru pre deti, ktorá určite zasiahne cieľ, vyberte si mobilné mini futbalové klietky, ktoré sa vaše deti môžu pohybovať po záhrade podľa svojich predstáv!