Ostatné

Ako si uložiť kufr?

Ako si uložiť kufr?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Keď sa blížia sviatky, odloženie kufra je často synonymom fušky! Ako zariadiť oblečenie, aby získal maximálny priestor? Aké tipy robia rozdiel? Priblížte obrázok a ako optimalizovať ukladanie kufra ...

Zhrnutie:

- šetrenie miesta v kufri - ľahšie vybalenie kufra - ľahšie prenášanie kufra - uloženie krehkých predmetov do kufra - uloženie špinavých predmetov do kufra

1. Ušetrite miesto v kufri

Či už cestujete sami alebo s rodinou, vždy sa vám cení úspora miesta v kufri! Na optimalizáciu dostupného priestoru: * Zložte si oblečenie namiesto skladania: Táto metóda šetrí značné množstvo miesta, ale nevzťahuje sa na krehké oblečenie, ako sú kostýmy alebo večerné šaty. * Používajte vákuové vaky: Sú to vaky, do ktorých budete ukladať šaty, pred vykonaním vákua vďaka vysávaču. Garantovaný výsledok!

© J-F. Mahé

2. Pre ľahšie vybalenie kufra

Je vaším hlavným cieľom uľahčiť uloženie oblečenia, keď prídete na miesto určenia? Uložte si podľa toho kufrík! * Klasifikujte oblečenie podľa typu (pančuchy na jednej strane, vrchné strany na druhej strane a spodná bielizeň osobitne). * Oblečenie, ktoré chcete odložiť, položte najskôr na vrch kufra. * Urobte náčrt obsahu svojho kufra a uveďte umiestnenie každej veci. * Tieto tipy vám ušetria čas pri vybalení kufra!

3. Pre ľahší prenos kufra

Vedeli ste, že uloženie kufra vám môže pomôcť ľahšie ho prepraviť? Môže sa to zdať prekvapujúce, je to však realita! Majte na pamäti tieto dva užitočné tipy: * Rovnomerne rozdeľujte váhu svojich vecí. Zabráni sa tým nevyváženostiam, ktoré ovplyvňujú manévrovateľnosť vášho kufra. * Najťažšie predmety umiestnite do blízkosti kolies kufra. Vďaka pákovému efektu bude vyzerať ľahší! Chytrá, však?

© J-F. Mahé

4. Do kufra vložte krehké predmety© Patryssia - Fotolia.com Nič nie je nepríjemnejšie ako objavovanie poškodených predmetov vo vašom kufri! Uistite sa, že dobre premyslené úložisko pomáha obmedziť riziko rozbitia: * Uložte najkrehkejšie predmety do stredu kufra. Budú chránené dvoma vrstvami oblečenia, jedna nad a druhá pod. * Zabaľte tieto položky do bublinkovej fólie, aby ste ich ochránili pred nárazom. * Elektronické predmety, napríklad telefón alebo tablet, uchovávajte v príručnej batožine.

5. Vložte do kufra špinavé predmety

Odporúča sa uložiť si kufor a rezervovať konkrétne miesto pre chaotický predmet. Platí to najmä pre šampóny, zubné pasty, parfémy a všeobecnejšie pre všetky toaletné potreby. Uložíte ich do nepremokavého vrecka, ktoré budete mať vo vnútornej kapse kufra. V prípade potreby neváhajte tieto špinavé predmety izolovať pomocou plastového vrecka. Dve preventívne opatrenia sú lepšie ako jedno!


Video: JAK SI SPRÁVNĚ ZABALIT KUFR? (August 2022).