Komentáre

Vložte kvety do svojho interiéru!

Vložte kvety do svojho interiéru!

Je čas na kvety! Doprajte svojej dekorácii rozkvet s týmto výberom vysoko kvetinových dekoratívnych predmetov. Od rohožky k závesu, ktorá prechádza okolo zobrazovaných plátien, si každý roh domu zaslúži dávku kvetov. Výber pre dobrú náladu!

© Zoco Home

HOME kvetinová rohož z kokosových orechov, 23,60 * €, WadigaPomocou tejto kvetinovej rohože dajte tón pri vchode! Tento rohož, pôvodná, jemná a sezónna, oznámi začiatok vašej kvetinovej a jarnej výzdoby. Dosť, aby sa vaši susedia začervenali so žiarlivosťou.

© La Redoute Interiors

Vyšívaný kvetinový vankúš, € 35,92 *, La Fiancée du MekongVďaka jemným béžovým a ružovým odtieňom prinesie tento vankúš vyšívaný grafickým kvetom romantický a ženský duch, vždy vítaný v spálni. To sa netýka bielych plumetis, ktoré vyšívajú ešte viac reliéfu!

© HK Living

Kvitnúce magnóliové obrazy v 40x40cm, 59,90 € *, ArtgeistTáto práca, vytlačená na skutočnom plátne, hrá kartu jar a originality. Pred vašimi očami a z pohovky môžete obdivovať rozkvet magnól a na štyroch rôznych plátnách. Nemôžeme vám nič odmietnuť.

© Sika Design France

Kvetinová záhradná mini podnos, € 18 *, Petit JourKvetinová výzdoba nie je spokojná iba s vašim interiérom. Vydajte sa na terasu s týmto mini kvetinovým podnosom pripomínajúcim najkrajšie romantické záhrady. Ideálny objekt na sprevádzanie vašej prvej limonády sezóny.

© Tim Gibson

Pokrývka na prikrývku Evanescence, 104,80 € *, Tradition des VosgesS týmto kvetinovým poťahom kvetov navrhnutým spoločnosťou Tradition des Vosges sa splnia sladké sny. V spálni zaisťuje sviežosť a dekoráciu po celú sezónu. Ženský podľa vôle, toto krytie urobí ľudí šťastnými!

© Dráha krajiny

Kvetinová opona na indickom plátne, 47,92 € *, La Fiancée du MekongPrinášajte jar do domu s touto kvetinovou oponou v bavlnenej látke. Vložte ju do spálne alebo obývacej izby a vychutnajte si ružovú pleť. Svetlý a jemný, bude to určite osvetľovať miestnosť.

© Brudiy

Sada 6 kvetináčov, 27,99 € *, cena v ParížiČo môže byť romantickejšie ako kvetinové jedlá? Zaujímalo by nás. Táto sada 6 pohárikov zo slonovinovej kvetiny prinesie na váš dotyk anglickú a rafinovanú dekoráciu. Ideálne na uloženie najkrajších zákuskov alebo na prípravu kávy!

© Dom Loulou

Pozinkovaný stredobod, 29 € *, - prírodaNechajte svoj dekor rozkvitať v každom detaile a dokonca aj na stole! Tento galva vrchol predstavuje hrdý moderný vzhľad. Umiestnite tam svoje osobné aranžmány kvetov alebo falošné rastliny, aby ste si ich mohli užívať po celý rok. Ešte viac kvetinových dekorácií tu. (*) ceny zaznamenané na webe dňa 15/15/2018, môžu sa meniť na základe komerčných ponúk.