Informácie

Škvrna

Škvrna

Staré dvere a okná sú často pokryté množstvom vrstiev farby ... nie vždy sa dajú ľahko odstrániť! K dispozícii máte dve riešenia:
Chemické morenie vďaka gélu (typ Dilunett od Durieu): bez rozpúšťadla sa tento gél nanáša štetcom so syntetickými štetinami a náradie sa prepláchne vodou. Potom špachtľou oškrabte drevo.


Ak táto operácia nestačí, najmä na čistenie všetkej drsnosti dreva, použite horúcu pištoľ. Drevené drevo môže tiež vyzerať nádherne zasunutím dier a trhlín pomocou rýchloschnúcej, ľahko brúsenej akrylovej drevnej pasty. Vždy vyplňte najhlbšie medzery vždy dvoma prechodmi.

Príprava kovových častí

Pri kovových dieloch vyberte Rustol, antikoróznu tlač, ktorá po starostlivom kefovaní a oprášení zabráni hrdzi. Potom použite glyceroftalovú farbu, vystuženú antikorózou.

Natrite hladký povrch

Vaša kuchyňa v bielom lamináte „vás vytiahne z očí“ ... Nie je potrebné všetko meniť, aj keď je tento druh podpory veľmi hladký, je trochu ťažké pracovať: existujú špeciálne podsady (typ Julien), ktoré vám umožňujú Použite cieľ podľa vášho výberu. Dna sa musia vopred dôkladne umyť a opláchnuť a potom odmastiť silným rozpúšťadlom (trichlóretylén alebo acetón v závislosti od nosiča). Pretože táto podsada má mierne saténovo biely vzhľad, dokonale sa hodí na použitie škvŕn, ktoré poskytnú veľmi svetlý vzhľad.