Tipy

V pastelových farbách

V pastelových farbách

Rovnako ako sladká vôňa jari, pastelové farby obliekajú dom sviežosťou a nádychom chamtivosti. Odtiene bledomodrej, práškovej ružovej alebo vodnej zelene, milujeme tieto mäkké odtiene, aby nášmu interiéru poskytli nádherné nádychy jarnej radosti.

Pohovka s dvoma sedadlami s modrou farbou, 399 € *, InwoodToto dvojsedadlové kreslo, ktoré je určené milovníkom 50. rokov 20. storočia, má klasický škandinávsky dizajn, ktorý ponúka komfort a jarný vzduch do obývacej izby. Polstrovaný efekt, obálkový tvar a podstavec z kaučukovníka, víťazné trio pre rozhodne útulné sedadlo.

Trio pastelových hniezdnych stolov, 115 € *, InwoodTáto trojica hniezdnych tabuliek, ktorá je dokonalým spojencom malých priestorov, zasahuje do malých interiérov, aby do obývačky priniesla šarm a rytmus. Svetlý drevený podstavec dodáva tejto variácii pastelových modrých podnosov a rôznej výške. Mobilné a odnímateľné, bavíme sa znásobujúce kombinácie!

Mäkký koberec jemný obdĺžnikový prášok, € 169 *, EspritVytvárame útulný kútik bez delenia priestoru s týmto jemným práškovým ružovým kobercom pre jemný a teplý efekt. Ľahko sa udržiava a je inštalovaný na nohách pohovky na chodbe alebo na prízemí. Vďaka svojmu berlingotickému odtieňu sa zmieša s drevom alebo kameňom.

Pastelový držiak na drevený papier s geometrickým vzorom, 19,80 € *, továreň The Home Déco FactoryFarbu zobrazujeme vďaka tomuto držiaku papiera, ktorý zdôrazňuje prírodnú hmotu a geometrické tvary. Moderný vzhľad vďaka zmesi pastelových plných farieb - ideálny na vylepšenie kancelárskych priestorov alebo vchodu.

Drevená závesná lampa s pastelovými odtieňmi, € 99 *, AtmospheraPastelové farby a ľahkosť s týmto závesným svetlom, ktoré kombinuje drevo s čerstvými farbami. Šumivý a vzdušný dotyk s ozdobou priestoru nad stolom, barom alebo rámom postele s jemnosťou.

Vstupná rohož z kokosu so správou, 23,40 € *, PeganeŠtýl je pri vstupe formovaný starostlivo zvolenou rohožkou. Rozhodli sme sa pre verziu so správou, ktorá prináša dobrý humor a dekoratívny nádych do dverí domu. Kokosové vlákno a modrošedá typografia sú víťaznou kombináciou!

Bufet so zásuvkami v odtieňoch pastelovej modrej, € 559 ​​*, WoodmanV retro štýle je bufet modernizovaný pastelovou vrstvou. Dotyk farby, ktorý vylepšuje dizajn tohto kusu nábytku z roku 1950 pri zachovaní autentického ducha. Priemyselný, škandinávsky alebo ultra minimalistický dekor: tento sa zmestí do všetkých vesmírov a ponúka jednoznačne aktuálny vizuálny efekt.

Duo pastelových zelených dizajnérskych stoličiek, € 203 *, PeganeToto duo stoličiek, ktoré je šikovnou kombináciou elegantného dizajnu a populárnej farby, ponúka pastelové zelené sedadlo a základňu surového dreva v štýle, ktorý sa okolo jedálenského stola nevšimne. Dotyk farby, ktorý úžasne vylepšuje priestory prírodným alebo priemyselným pôdnym štýlom. Tu nájdete celý vesmír pastelovej výzdoby spálne! (* Ceny nájdené na webe dňa 22.03.2018, zmeny vyhradené na základe komerčných ponúk.)