Komentáre

V kúpeľni sa stáva človeka

V kúpeľni sa stáva človeka

A čo tak kúpeľňa bez zmeny všetkého? Renovačné práce, jednoduchá práca na maľovanie alebo túžba na poslednú chvíľu, všetky výhovorky sú dobré na to, aby sa do kúpeľne dal facelift. Príslušenstvo, predmety, drobný nábytok, objavte všetky naše tipy na vytvorenie človeka!

Umývadlá na doskuChcete znovu zariadiť kúpeľňu bez porušenia všetkého? Zmenili sme umývadlo! Investícia, ale nie úplná obnova, ktorá môže úplne zmeniť vzhľad kúpeľne. Vybrali sme si umývadlá, ktoré sa pýtame s módnym vzhľadom a sú k dispozícii v širokej škále materiálov, tvarov alebo farieb. Najmä preto, že sa inštalácia zvlášť ľahko inštaluje bez toho, aby sa nevyhnutne menil nábytok alebo dokonca jednoduchý plán na nohách!

Pletené košeNachádzajú sa vo všetkých trendoch dekorácie, prečo nie v kúpeľni? Tkané koše dodávajú prírodnej note, odolávajú vlhkosti a slúžia absolútne všetkému: tie veľké hrajú na koše na bielizeň, strední vítajú zvinuté uteráky alebo zelené rastliny, malé skrývajú šperky, zubnú pastu alebo kefku na vlasy.

Zelené rastlinyJednoduchý a dekoratívny nápad zmeniť štýl kúpeľne? Zelené rastliny, samozrejme. Verzia tropický skleník s lavínou rastlín alebo dotýka prírody s niektorými uvážlivo umiestnenými odrodami, zelená vždy funguje. Jednoducho si vyberáme rastliny prispôsobené jasu a vlhkosti predmetnej kúpeľne ... alebo falošné! Vkĺzli do elegantných alebo hravých kvetináčov, ktoré menia atmosféru.

Obnovené dlaždiceČo keby sme vymenili dlaždice ... bez dlaždíc? Priľnavé dlaždice sú kráľmi trompe-l'oeil, vrátane kúpeľne: jednoduché nálepky, ktoré sa nalepia na steny alebo existujúce dlaždice, aby dodali kúpeľni svieži dotyk. Buďte opatrní, vyberáme nálepky určené do vlhkých miestností, ktoré po dvoch týždňoch odolajú vlhkosti bez odlupovania!

Recyklovaný nábytokAk chcete prispôsobiť svoju kúpeľňu, premýšľajte o recyklácii! Akýkoľvek kus nábytku sa môže transformovať na kúpeľňový nábytok s úpravou proti vlhkosti, otvorovou pílou, umývadlom na doske a dobrým silikónovým tesnením. Jednoducho si nájdeme čas na ošetrenie, ktoré sa má aplikovať, napríklad na živicu, ak materiál prirodzene neodoláva vlhkosti. Potom prepichneme, položíme umývadlo, prejdeme inštalatérske práce, pripevníme a nám vlastný nábytok: na drevenej stoličke, vintageborníku alebo kovovej skrinke je všetko možné.

Vodovodný kohútikDrahšie ako koše, lacnejšie ako celý nábytok, môže dizajnérska batéria zmeniť kúpeľňu. Existujú čierne, zlaté, medené, farebné, ultramoderné alebo s retro vzhľadu, rafinované alebo úprimne barokové ... Ak je umývadlo a nábytok klasické, štýlový kohútik prispôsobí celý dizajnový nábytok! Extra tip? Využívame túto príležitosť na zmenu úchytov nábytku.

Rebrík na uterákyUž niekoľko rokov sa etablovala v kúpeľňových trendoch az dobrého dôvodu: bambusový rebrík je prírodný, praktický a originálny, rovnako ako praktický doplnok je ozdobným doplnkom. Spravidla slúži ako držiak na uterák a jednoducho sa opiera o stenu. A prečo ho nepoužiť ako držiak šperkov alebo zavesiť naň rastliny? Jediným detailom je, že drevo musí byť odolné voči hnilobe, aby odolalo vlhkosti, a teda úspechu bambusu a iných exotických drevín.

Malé príslušenstvo

Na osvieženie kúpeľne niekedy stačí pohár, mydlo a držiak na zubnú kefku. Nehovoriac o koši alebo zásobníku na papier! Zbavte sa poškodeného, ​​staromódneho alebo bezdetného príslušenstva a vymeňte ich za farebnú súpravu, ktorá prebudí výzdobu, čiernu na kontrast, efekt dreva pre prírodu, meď alebo zlato pre elegantnú ... So sadou uterákov zhoda, to je všetko dekor, ktorý mení štýl.