Informácie

8 tipov na úspešný vonkajší svadobný obrad

8 tipov na úspešný vonkajší svadobný obrad

Ak boli svadobné obrady na oblohe pred niekoľkými rokmi stále zriedkavé, stále viac a viac mladých párov sníva o zjednotení v bujnej zeleni alebo na teplej piesočnatej pláži ... Ale pred opustením nevesty alebo ženícha kostol ísť a oženiť sa pod kvetinovým oblúkom, je lepšie predvídať, ako je to len možné, aby sa sen nezmenil na nočnú moru! Našich 8 tipov na usporiadanie vonkajšieho svadobného obradu.

1 / Skontrolujte, či sa jeho svadobný obrad môže konať vonku

Najprv je prvou otázkou, ktorú treba položiť pred zorganizovaním vonkajšieho obradu, či je kompatibilný s vaším náboženstvom a vašou radnicou. Pretože ak nám hollywoodske filmy zvykli vidieť novomanželia, ktorí si vymieňajú svoje aliancie na zapadajúcom slnku, je to preto, že sú protestantskými manželstvami! Pokiaľ ide o iné denominácie, záležitosť nie je taká jednoduchá. Katolíci a pravoslávni sa naozaj môžu oženiť iba v posvätných okrskoch bohoslužieb, zatiaľ čo Židia potrebujú rozlúčku. Pod nebeským trezorom môžu byť preto oficiálne požehnané iba protestantské a moslimské manželstvá ... Občianske manželstvá sa musia uzatvárať aj na radnici, ale niektorí starostovia môžu byť flexibilní. Vo všetkých prípadoch, ak starosta a farár protestujú proti vášmu obradu na otvorenom poli, nič vám nebráni usporiadať svetský obrad po oficiálnych konaniach ...

© Glam Corner

Vonkajšie manželstvo, anglosaská protestantská tradícia, ktorá nemusí byť nevyhnutne zlučiteľná s niekým náboženstvom ...

2 / Obmedzte počet hostí na intímny obrad

Pokiaľ ste si nevyhradili arény Nîmes (a zvukový systém, ktorý s tým súvisí), vonkajší obrad sa hodí lepšie do dôverných atmosfér, s niekoľkými desiatkami osobne vybraných hostí. Ak ste plánovali pozvať zákaz a zákaz späť, je lepšie rezervovať najväčšiu sálu radnice, katedrálu, synagógu alebo akúkoľvek dedinskú halu s dostatočným počtom lavičiek, aby ste mohli sedieť všetky tieto krásne miesta. world!

© Naše svadobné nápady

Intímny a majestátny ceremoniál ... s iba 24 kreslami

3 / Očakávajte počasie

Akonáhle sa rozhodnete, chyba by spočívala v predstavení si dekorácie pohľadnice predstavovaním modrej oblohy a božského času. Pretože aj keď sa na juhu v polovici leta oženil, počasie si môže vytvoriť svoj vlastný a uložiť búrku na ozdobenie voly, prívalový dážď alebo horiace slnko ... Opatrnosť je preto naplánovať vo vnútri jeho najmenšie podrobnosti, aby vás neunikli stráž, ak začne padať z krupobitia 5. augusta!

© affinityweddingsmagazine

Idylické prostredie ... v pokojnom počasí!

4 / Vyberte si správne miesto

Najlepšie miesto pre vonkajší svadobný obrad je preto v bezprostrednej blízkosti budovy. Nielenže tam budete schopní zorganizovať svoj plán B s úplným pokojom mysle, ale budete môcť nájsť aj toalety, elektrinu, skladovacie a skladovacie priestory, tichú izbu ... Potom je všetko povolené za predpokladu, že podlaha je byt a chôdza: piesočná pláž, brehy rieky, zelené divadlo, park hradu, nádvorie súkromného kaštieľa ... Nezabudnite si vyžiadať potrebné povolenia niekoľko mesiacov vopred, a stále sa vyhýbajte miestam vystaveným vetru ...

© Countru Living

Váš svetský obrad sa môže usporiadať aj v súkromnej záhrade alebo na okraji lesa…

5 / Nájdite správnu orientáciu

Tam to je! Našli ste miesto svojich snov! Teraz sa budeme musieť opýtať na orientáciu stoličiek a oblúka a požiadať fotografa o jeho názor. Cieľom je zabrániť novomanželom a hosťom mať slnko v očiach alebo podsvietenie, ktoré by mohlo pokaziť vaše spomienky ... Čo najviac sa pokúste nájsť predchádzajúci týždeň.

6 / Premýšľajte o komforte hostí

Keďže svadba vonku ešte nevstúpila do našich zvykov, je lepšie rozmaznávať hostí, aby si pamätali nezabudnuteľnú spomienku. Poskytnite pohodlné lavičky a stoličky, pričom dbajte na to, aby sa neznížili do zeme alebo aby sa nevrátili späť ... Opäť sa odporúčajú predbežné testy. Za horúceho počasia ponúknite svojim hosťom chladné nápoje, ventilátory a tieňované oblasti na ochladenie (alebo dokonca opaľovací krém, aby ste zabránili spáleniu slnkom!). Ak počasie zchladne, myslite aj na deky a nezabudnite na veľké dáždniky, ak hrozia oblaky!

7 / Výber správneho svadobného oblúka

Dôležitým prvkom vonkajšieho svadobného obradu bude oblúk nastaviť tón vášho obradu. V závislosti od vášho rozpočtu a úrovne domácich majstrov si ho môžete prenajať alebo si ho sami vyrobiť. Pre bohémsku a bukolskú svadbu sa rozhodnite pre oblúk alebo drevenú pergolu pokrytú vetvami, bielymi kvetmi a prípadne ľanovou tkaninou. Pre efektnejší efekt si prenajmite pódium, veľkú pergolu pokrytú bielou klenbou a nezabudnite na biely koberec medzi uličkami stoličiek!

8 / Obľúbené jednoduché a kvetinové dekorácie

Z dekoratívneho hľadiska je pre vonkajší obrad nevyhnutnosť. Skutočný dekor je všade prirodzené prostredie! Rovnako ako v kostole alebo na radnici môžete zvýrazniť strednú uličku sezónnymi kvetmi visiacimi na stoličkách alebo na koberci z lístkov, inak sa rozhodnete pre bielu farbu a nezabudnite, že elegancia sa rýmuje aj s triezvosťou. Ak sa oblúk nachádza pred veľkým stromom, môžete na konáre zavesiť aj nejaké gule z japonského bieleho papiera alebo svetlý veniec. V každom prípade sa vyhnite príslušenstvu, ktoré by mohlo v prípade vlny odletieť alebo by mohlo byť poškodené, a nezabudnite na PA, ak chcete vykonať svoju hudbu! Prečítajte si tiež: 50 dekoratívnych nápadov pre svadbu v krajine