Tipy

5 nápadov, ako ľahko ozdobiť svoj veľkonočný stôl

5 nápadov, ako ľahko ozdobiť svoj veľkonočný stôl

Rovnako ako každý rok sa radi stretávate ako Veľká noc. Pri príležitosti tejto príležitosti si chcete vytvoriť peknú dekoráciu stola. Nechcete sa však ujať vedenia a minúť všetky svoje úspory! To je dobré, dávame vám tie najlepšie inšpirácie, aby ste ľahko ozdobili svoj veľkonočný stôl ... Jediné, čo musíte urobiť, je kresliť!

1. Maľované kuracie vajciaSymboly veľkonočnej par excellence, vajcia môžu byť použité mnohými spôsobmi na ozdobenie vášho stola. Milujeme myšlienku ich maľovania peknými vzormi všetkého druhu. Preferujte mäkké a pastelové farby pre poetickú atmosféru, pre elegantný veľkonočný stôl sa rozhodnite pre zlatú, striebornú alebo čiernu farbu. A pre viac žoviálnej a detskej atmosféry sa obráťte na viac farieb dapper a viac zábavných vzorov! A aby ich držali a vytvárali peknú prezentáciu, môžete použiť šálky na vajce alebo dokonca prispôsobené vaječné škatule s niekoľkými vetvami a sezónnymi kvetmi.

2. Skladací uterák v tvare králikaĎalšia symbolická postava Veľkej noci: králik! Podľa tradície distribuuje veľkonočné vajíčka deň predtým ráno. Stačí povedať, že má svoje miesto na výzdobu svojho veľkonočného stola. Tu sú obrúsky inšpirované týmto rozkošným zvieraťom na reprodukciu jeho tvaru. Dobrá správa? Toto skladanie obrúskov trvá len pár minút a stačí na slávnostný pohľad na váš veľkonočný stôl. Aby sme vám pomohli, (znovu) objavte náš krok za krokom, ako zložiť uterák v tvare králika!

3. Veľkonočný veniecKto hovorí Veľká noc, hovorí príchod jari! V tejto sezóne kvety začínajú kvitnúť a príroda je stále štedrejšia. Prečo nevyužiť príležitosť na vytvorenie pekného zeleninového veniec? Vyberte si svoje obľúbené rastliny, čerstvé a / alebo sušené kvety a ste pripravení ísť s novým vrcholom krajiny! Dekoratívna myšlienka kopírovania: vložte atypické veľkonočné vajíčka, kurčatá a iné zvieracie figúrky, stuhy alebo dokonca gombíky na šitie!

4. Figuríny zvieratAko vidíte, zvieratá majú v reprezentácii Veľkej noci symbolické miesto. Ak ich chcete pozvať na svoj stôl, je tu ozdobný tip, ktorý je rovnako jednoduchý ako ekonomický! Musíte iba vystrihnúť tvar zvierat podľa vášho výberu (králik, sliepka, kuriatko, ovce ...) v plsti. Postavte figúrky na každú dosku pre maximálny efekt! Rovnakým spôsobom môžete vytvoriť girlandu prepichnutím každej figúrky a ich vzájomným prepojením. Nástenné dekorácie, ktoré si dokážete predstaviť na predných dverách, v detskej izbe alebo v obývacej izbe ...

5. Kvetináče s vajcamiSkončíme s dekoratívnym nápadom, nemôže to byť jednoduchšie. Cieľom je použiť prázdne vaječné škrupiny na výrobu miniatúrnych kvetináčov. Či už používate na pestovanie kvetín pôdu alebo mach, zvážte pridanie karty miesta (vytvorenej napríklad špáradlom). Zostavte kvetináč na príbor, postarajte sa o prezentáciu obrúskov a máte dobre zdobený veľkonočný stôl!