Komentáre

Sušené kvety pre poetickú výzdobu

Sušené kvety pre poetickú výzdobu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Rastliny, prírodné materiály, rastlinné motívy ... Niet pochýb, príroda vládla v našich interiéroch už niekoľko rokov. Ak sú tropické tlače trendom pre milovníkov exotického štýlu, sušené kvety medzitým priťahujú fanúšikov ženskej a poetickej výzdoby. Zabudnite na ich zaprášené obrazy, sušené kvety sa znovu objavia a vdýchnu do našich interiérov dych čerstvosti ... Viac!

Trend, ktorý kvitne v roku 2018

Zatiaľ čo v minulosti sme si mysleli, že sú staromódne a gýčovité, sušené kvety sa vracajú do čela dekorácie. Sušené kvety nie sú zďaleka obrazom potpourri našich babičiek textúrované, poetické, ale predovšetkým dokonale predstavujú divokého ducha našej krajiny. Ak sú tento rok trendy, je to tak preto, že sú odolnejšie ako čerstvé kvety. Nielen, že držia dlhšie, ale tiež si vyžadujú veľmi malú údržbu, pretože je potrebné ich občas len oprášiť (pomocou sušiča vlasov v chladnom režime). Každopádne tento kvetinový trend pozýva sušené kvety na preskúmanie mnohých foriem. Okrem tradičného buketu sa sušené kvety uvoľnia a investujú do rámčekov, korún a zvonkov ...

Tradičná kytica kvetov© Grands Boulevards Hôtel Jasne sušené kvety sú trendom rastlín, ktorý sa prijme v roku 2018! Natoľko, že ich aj tie najmódnejšie miesta používajú vo svojej výzdobe. Toto je prípad Grands Boulevards Hôtel v Paríži (zdobený Dorothée Meilichzon), kde si sušené kvety nachádzajú svoje miesto vo veľkej časti izieb. Váza sa musí vybrať opatrne, aby mohla zvýrazniť kvetiny aj interiér. Vyberte si fľašu lekárnika pre retro ducha, zinkovú kanvicu na bukolický štýl alebo dokonca tkaný kôš pre štýlový hippie!

Romantická kvetinová koruna© Black Confetti Aj keď sa kvetinové vence zvyčajne používajú na svadby alebo na oslavy konca roka, nič vám nebráni v ich celoročnom používaní. A urobiť to, nič ako vytvorenie domu. O to viac to vyžaduje kovový kruh, drôt a kvety. Dobrá správa? Internet je plný návodov, ktoré vám pomôžu začať. Zamerali sme sa na spojenie sušených kvetov s čerstvými kvetmi, ako je táto farebná tvorba z blogu Black Confetti. Ale tiež sa nám táto eukalyptová verzia blogu Sandra & Ruben páči pre svoju triezvosť a eleganciu.

© N / A

Závesné a anténne© Monsieur Marguerite Ak chcete sušené kvety adoptovať originálnym spôsobom vo svojom interiéri, ako si vyrobiť girlandu z kvetov? Poetický podľa vôle je ľahké ho vyrobiť (ako to dokázala DIY pána Margueriteho) a vášmu interiéru dodáva jemnosť a jemnosť. Veniec zo sušených kvetov, ktorý visí na stene alebo strope, si ľahko nájde svoje miesto v čele postele, nad oknom alebo dokonca na balkóne! Ak sa vám páči myšlienka zavesiť ich, môžete tiež usporiadať kyticu sušených kvetov v makramé zavesenia.

Rám v herbárovom štýle© Herbarium Ak sušené kvety oslovia milovníkov dekorácie, je to preto, že ponúkajú cestu späť v čase. Ak chcete naplno využiť výhody kvetov a rastlín a pozorovať ich vývoj v priebehu času, existuje riešenie: rámčeky v herbárovom štýle. V botanickom duchu zvečňujú krásu prírody pod sklom. V priebehu času farby miznú a ponúkajú nový pohľad na kvety. Pre interiér s charakterom zvážte zhromaždenie niekoľkých herbárových rámov rôznych veľkostí na tej istej časti steny.

Pod zvončekom© Atelier Prairies Ak sa girlandy a vence zo sušených kvetov lákajú k fanúšikom škandinávskej, bohémskej a bukolskej výzdoby, vysušené kvety v zvonici spôsobia medzi dekoratérmi senzáciu, ako sú kabinety zvedavosti. Takto prezentované sušené kvety nadobúdajú úplne nový rozmer. Zvon sušených kvetov, ktorý je umiestnený v strede stola, na polici alebo na stole, nevyhnutne upúta pozornosť. Niektoré obchody dokonca zachytili tento trend a ponúkajú skvelé výtvory pod sklom, ako je táto ultra rafinovaná verzia podpísaná Atelier Prairies.

Kde nájdete sušené kvety?

Pokiaľ ide o odrody, môžete sa rozhodnúť pre veľký počet kvetov a tráv, ktoré sa zbierajú priamo z prírody: Gypsophila, hortenzie, levanduľa, makové hlavy, vetvičky pšenice, eukalyptus, bodliaky modré, bavlnené kvety, vetvy ... Ak ich sami sušíte, uprednostnite prírodnú techniku ​​tak, že ich zavesíte (stonky hore nohami) na tmavom a suchom mieste. Ak sa neodvážite začať, môžete si ich kedykoľvek kúpiť na špecializovaných stránkach. Medzi najznámejšie patria Jeanne Paris (kreatívne na mieru), Bergamotte, Pampa (v Paríži a čoskoro po celom Francúzsku) alebo francefleurs.com (veľkoobchod prístupný jednotlivcom).Komentáre:

 1. Sajid

  Ospravedlňujeme sa, ale mohla by vám poskytnúť viac informácií.

 2. Chiron

  Možno

 3. Halford

  Myslím, že nemáš pravdu. mám istotu. Môžem to dokázať. Napíšte mi do PM, porozprávame sa.

 4. Terence

  I think you are wrong. I offer to discuss it. Write to me in PM, we'll talk.

 5. Son

  What good words

 6. Brus

  Súhlasím, dosť užitočný kúsok

 7. Rufo

  I suggest you go to the site, which has many articles on this issue.

 8. Fauktilar

  Bravo, aké slová ..., skvelý nápadNapíšte správu