Užitočný

5 DIY veci, ktoré sa týkajú detí pre Deň matiek

5 DIY veci, ktoré sa týkajú detí pre Deň matiek

Deň matiek je predovšetkým príležitosťou povedať svojej mame, že ju miluješ. A čo by mohlo byť lepšie ako osobný dar dieťaťa, ktorý by urobil matkou, splnenou ženou! Či už ste otec, teta, sestra alebo dokonca mama (máme právo sa baviť), objavte 5 domácich majstrov, aby ste urobili so svojím dieťaťom pekný darček pre matku.

1. Náhrdelník z cestovín bol znovu upravený

Mnoho matiek dostalo náhrdelník z cestovín na Deň matiek! A mnohí sú tí, ktorí to nikdy nenosili. Ako to vyriešime? S trochou farby, nití a trochou fantázie môžete znova navštíviť slávny náhrdelník z cestovín. Rovnako ako táto pekná tvorba s jemnými farbami. Aby bola ešte elegantnejšia, môžete pridať aj drevené korálky alebo dokonca prívesok! Sme si istí, že tento náhrdelník bude obľúbeným šperkom šťastnej mamičky, ktorá ho dostane ... Povieš nám o tom!

© Dom Loulou

Loulou dom

2. Kvetináč na mačky

Keď ste videli kvetináč v tvare mačky, povedali ste „oohhh, je to príliš roztomilé“? Chápeme vás. Pretože sme si istí, že to bude jednomyseľné (malé alebo veľké), tento kvetináč je ideálnym ručným darčekom! A ako keby to nestačilo, tento kvetináč vyžaduje veľmi málo materiálu: recyklovanú plastovú fľašu, nožnice alebo rezačku (jediná časť domácich majstrov, ktorá sa postará bez detí) a farbu plsteného pera. Ak chcete sledovať fázy realizácie, postupujte podľa pokynov na blogu Adèle & Louise. Dobrá správa? Je to tiež vynikajúci spôsob, ako naučiť vaše dieťa recyklovať! Tým, že mu preukážete, že predmety určené pre odpadky sa môžu transformovať na dary, povzbudíte predstavivosť svojho batoľa!

© Brudiy

Brudiy

3. Krabice so slovami lásky

Ak ho užijete na poslednú chvíľu, môže vás to potešiť. A z dobrého dôvodu je to také rýchle, ako je ľahké. A keďže potrebujete iba krabičky na zápas, vzorovaný papier, pero, lepiacu pásku a malé kvety (nie je to povinnosťou), nemáte ospravedlnenie, aby ste si to neuvedomili! Výhodou? Je to úplne prispôsobiteľný darček: od vybraného papiera po darčeky usporiadané vo vnútri. Pretože ak pôvodný tutoriál (v angličtine) blogu Oh Happy Day ponúka vloženie kytice miniatúrnych kvetov dovnútra, môžete si vybrať láskavé slová, sladkosti, kresby, fotografie alebo iné malé darčeky ...

© Tim Gibson

Foto: Tim Gibson

4. Kytica z papierových kvetov

Špeciálny darček pre Deň matiek, kvety sú príležitosťou priniesť do interiéru trochu farby a veselosti. Pre zmenu z tradičného kvetu kvetov je tu originálna, ale predovšetkým večná alternatíva: papierové kvety. Ak chcete vytvoriť tieto kvetinové výtvory, musíte iba prilepiť plátky krepového papiera, ktoré boli predtým vystrihnuté, prilepte ich do tvaru špirály a potom prekrývajte nové vrstvy. Nakoniec musia byť kvetinové nite pripevnené k zadnej časti kvetov. Nezabudnite zmeniť farby na vrstvách okvetných lístkov pre výraznejší efekt. Dobre pod dohľadom, tento kutilov je ľahké robiť s deťmi a spôsobí senzáciu s mamičkami! Úplný návod nájdete na blogu Birds Party.

© Birds Party

Birds Party

5. Pekná karta

Niekedy trvá len trochu času, aby boli vaši blízki šťastní. Táto ručná karta je dokonalým príkladom. Len za 1 až 2 eurá to dokážete, pretože vyžaduje každodenné predmety, ktoré sa dajú ľahko nájsť v našich domovoch. V skutočnosti musíte mať gombíky, puzdrá na papierové košíčky a tyčinky na zmrzlinu. A aj keď si musíte nejaké vybavenie kúpiť, priznajme si to, vždy je to krajšie, keď je to ručne vyrobené, nie? Ak chcete kartu reprodukovať, prečítajte si video s najlepšími nápadmi pre deti.

© Najlepšie nápady pre deti

Najlepšie nápady pre deti