Komentáre

Ako vyzdobiť malú obývačku?

Ako vyzdobiť malú obývačku?

Keďže nemôžeme tlačiť na steny jeho malej obývačky, jeho štúdia XXS a jeho mini obývačky, zahrajme si inteligentne! Hackeri malých priestorov: inventarizujeme nápady, tipy a triky, aby sme vyzdobili malú obývaciu izbu ... ktorá nemá starosti závidieť.

Naše tipy:

- Umenie vylepšenia na ozdobenie malej obývačky - Malá obývacia izba: malý nábytok ... kompaktný a múdry! - Ako ozdobiť malú obývačku farebnou farbou? - Rozsvietenie svetiel na ozdobenie malej obývačky - Malé obývačky: starostlivý výber príslušenstva

1. Umenie odrezávania zdobiť malú obývačku

Usporiadanie obývacej izby XXS sa začína niekoľkými jednoduchými nariadeniami inšpirovanými umením minimalizmu (a oz dobrého vkusu a organizácie): * Majte ľahkú ruku na výzdobe: výstupný objemný nábytok, márne doplnky , zbytočné ozdôbky, pretečenie políc, rámov a iných zbierok predmetov hodných múzea. Ak chcete ozdobiť veľmi malú obývačku, prvým pravidlom nie je mať na dekorácii ťažkú ​​ruku. * Dajte všetko na svoje miesto: spriateliť sa s vašou objednávkou a úložiskom je skvelým pravidlom pre vizuálne rozšírenie malej obývačky.

© Château de la Bourdaisière

2. Malá obývacia izba: malý nábytok ... kompaktný a inteligentný!

Táto panoramatická sedačka so 7 miestami upúta pozornosť? Ani na to nepremýšľajte! Vaša obývacia izba XXS by mohla zomrieť na udusenie ... pod váhou svojej lavice XXL. V závislosti od vášho (nedostatku) priestoru si namiesto toho zvolíte malý ľahký, kompaktný, ergonomický, inteligentný a estetický nábytok na optimalizáciu vašej malej obývačky. V kategórii „priateľský“ nábytok so zmenšenými povrchmi: * Vkladacie stoly: Výhodou je, že po rozložení rozťahovacej pohovky zaberajú menej miesta ako klasický konferenčný stolík a transformujú sa na nočný stolík. * Nábytok „dva v jednom“: obálka s integrovaným úložným priestorom, rozkladacia pohovka a konferenčné stolíky s košom (alebo kmeň) sú spojenci malých uprataných a dobre zariadených obývacích izieb. * Malý nábytok na kolieskach: kočovný, ľahký, moderný a ľahko sa pohybujúci, malý nábytok na kolieskach okorenuje výzdobu malých obývacích izieb bez toho, aby rušil priestor.

3. Ako vyzdobiť malú obývačku farebnou farbou?

Hranie farieb je veľmi efektívne štýlové cvičenie na ozdobenie malej obývačky. Za predpokladu, že ovládate jemnosti ... * Svetlé a svetlé odtiene, ktoré uprednostňujete: Používajte a zneužívajte svetlé a svetlé odtiene vo vašej malej obývacej izbe. Majú umenie (a vzduch) rozširovania priestoru. * Farba s malými dotykmi, ktoré prinesiete: Ak biela, béžová, pastelové a odtiene šedej prevažujú nadol pri hraní farieb, nič vám nebráni v tom, aby ste úprimné farby prinášali malými dotykmi. Príjemný kontrast a dynamický efekt. * Pre mix budete hlasovať: Kombinácia farieb, textílií a výtlačkov sa vrelo odporúča ozdobiť malú obývačku. Za podmienky, že nespadne do chromatickej eskalácie. Ak chcete byť v slučke, vyberte dominantnú farbu a dve až tri sekundárne farby.

© Glam Corner

4. Rozsviette svetlá na ozdobenie malej obývačky© affinityweddingsmagazine Keď sa počítajú štvorcové metre v obývacej izbe, neváhajte tlačiť steny ... hraním na svetlách, ktoré majú schopnosť vizuálne zväčšiť malé priestory. * Vynásobte svetelné halogény: Závesy, nástenné svietniky, stolové lampy a stojace svietidlá s nízkym objemom zväčšujú a štruktúrujú priestor. Vaša malá obývacia izba okamžite získa niekoľko ďalších metrov štvorcových. * Zamerajte sa na dekoratívne svetlá: Svetlá sú s pohovkou a konferenčným stolíkom stredobodom obývacej izby (malé alebo veľké). Preto je dôležité, aby ste ich dobre vybrali, aby vyrezali dekoráciu obývacej izby na vašom obrázku.

5. Malá obývacia izba: starostlivý výber príslušenstva

Výhodou malých obývacích izieb je to, že s minimom fantázie sa môžu transformovať na skutočný kokon útulnej a útulnej dekorácie. Pretože každý štvorcový meter je vzácny, výber príslušenstva musí byť čo najšetrnejší. Ak chcete zdôrazniť efekt kokon, nič také ako: * Prírodné materiály: Mysli na ľahké drevo, ľan, ratan, pieskovec, bambus, prútené, porcelán ... Stručne povedané, všetky tieto materiály, ktoré odchádzajú prejsť pohľadom. * Malé zrkadlá: Malé dobre umiestnené dekoratívne zrkadlá naznačujú útulnú a teplú atmosféru. * Jeden (-é) rám (-y): Na zavesenie alebo položenie na kus nábytku a / alebo police na príslušenstvo bez zapchatia. * Zelené rastliny ... a malá obývačka okamžite dýcha lepšie! * Závesná dekorácia: lapač snov, ozdobné koše, držiaky fotografií a odpružené rastliny vytvárajú malú obývaciu izbu plnú šarmu. S týmito 5 tipmi na šetrenie miesta už vaša malá obývacia izba nebude trpieť nedostatkom miesta ...