Užitočný

Prímorský štýl: tipy na jeho dobré prijatie

Prímorský štýl: tipy na jeho dobré prijatie

Námorná tlač, kráľ prímorského štýluNie je žiadnym prekvapením: vytvoriť atmosféra prímorského štýlu doma, dve farby, ktoré by mali dominovať, sú ... modrá a biela samozrejme! Ak to chcete urobiť, môžete:

 • Buď ich zmiešajte nezávisle (biele steny, modré kreslo, biela pohovka s modrými vankúšmi, ozdobné predmety, ktoré kombinujú tieto dve farby, kombinácie sú nekonečné!). Ideálne pre verenie na dlhé vzdialenosti! Modrá a biela sú navyše upokojujúce farby, ktoré sú ideálne pre atmosféru dovolenky.
 • Alebo sa rozhodnite pre nevyhnutnú tlač prímorskej dekorácie, námornej tlače, a to zvislých modrých a bielych pruhov, ktoré okamžite dodávajú vášmu námorníctvu dotyk do vášho interiéru. Potlač, ktorá sa použije bez moderovania, či už na záclony, na vankúšoch, na vložkách, na bielizni, na posteľnej bielizni ...
   

Pre prímorskú výzdobu: pláž všade!S kombináciou modrej a bielej farby, ďalšie základné prímorská výzdoba, je to všadeprítomnosť pláže a všetko, čo jej môže pripomínať blízko alebo ďaleko. Nie doslova, samozrejme (pokiaľ nie ste v poriadku, aby ste do svojej obývačky priniesli veľa piesku!), Ale s predmetmi a nábytkom, ktorý uvedie scénu do vášho interiéru. Napríklad:

 • Stolová lampa, ktorej noha je vyrobená z kamienkov;
 • Tabuľky predstavujúce výhľad na more;
 • Vankúše s potlačami rýb;
 • Rybárske siete zavesené na stene;
 • Zbierka veľkých škrupín umiestnených na polici ...

Prírodné materiály, kráľovné morského štýluNa rozdiel od barokového alebo rokokového štýlu je atmosféra pri mori a pri pláži pomerne prehľadná a pokojná. Logika: na dovolenke pri vode sa chceme nechať žiť, potichu prechádzať sa po mori, zdriemnuť pri počúvaní zvukov vĺn ... Aby sme našli vnútornú atmosféru zen a autentickú atmosféru , nič také prírodných materiálov na nábytok a / alebo dekorácie.

S vedomím, že tri vlajkové lode prímorského štýlu sú:

 • drevo, samozrejme. Či už ide o prírodné drevo, surové drevo, maľované drevo alebo lakované drevo, je to základný materiál pre prímorské domy. Pre harmonickú a koherentnú dekoráciu v štýle mora neváhajte nie, a rozhodnúť sa pre maximálny drevený nábytok! Na dekoráciu si môžete samozrejme zvoliť aj drevo, najmä predmety naplavené drevo, ktoré majú vždy malý efekt v miestnosti.
 • Seagrass, Ako už názov napovedá, morská tráva je dokonalým materiálom na vytvorenie atmosféry dovolenkového domu doma. Je surový a teplý a je dokonalý ako podlahová krytina (v spálni alebo obývacej izbe, ale je lepšie sa mu vyhnúť v kúpeľni, pretože veľmi dobre neznáša vlhkosť). Morskú trávu však môžete použiť aj na výrobu nábytku, napríklad osmanského beanbagu, ktorý nájde svoje miesto okolo modro-bieleho konferenčného stolíka v obývacej izbe!
 • lano, Ťažko si myslieť, že ste na výletnej lodi, keď niektoré dekoratívne predmety v našom interiéri zahŕňajú lano. Môže to byť napríklad drevené hodiny, ktorých čísla sú v šnúre, alebo pletený stôl ... Stručne povedané, budete sa rozmaznávať výberom!