Ostatné

Chráňte svoj voľný čas pomocou poistenia domácnosti

Chráňte svoj voľný čas pomocou poistenia domácnosti

Aby ste to čo najlepšie využili, niektorí poisťovatelia ponúkajú záruky, ktoré vás kryjú pri praktizovaní aktivít vo voľnom čase. Či už ste športovec, hudobník alebo jednoducho pripevnený k záhradnému nábytku, zistite, ako poistiť všetko, na čom vám záleží, s La Banque Postale Home Insurance.

Čo je voľný čas?

Na chvíľu ste bezpečne pripevnili bicykel pomocou zariadenia proti krádeži a vracali sa, už ho nenájdete? Spadli ste počas rodinného tenisového zápasu a už nemôžete používať svoju raketu? Neprepadajte panike, je možné poistiť väčšinu svojho vybavenia pre šport a voľný čas so zárukou „Vybavenie pre voľný čas a šport“(1) Poistenie domácnosti od La Banque Postale.
Ako už názov napovedá, môžete pokryť vaše rekreačné a športové potreby (kempingové, rybárske alebo tenisové vybavenie, bicykle (vrátane elektrických bicyklov) atď.), Ako aj vaše hudobné nástroje v prípade, že priame materiálne škody a krádeže spáchané mimo vášho ubytovania (1), Dobrá vec, keď viete, že nákup vybavenia je často synonymom pre investície. Prakticky vás môže šport alebo voľný čas stáť draho: náklady na licenciu alebo predplatné, náklady na oblečenie a najmä náklady na vybavenie. V prípade reklamácie sa nespomínajú žiadne straty. Užite si svoj voľný čas s úplným pokojom!


Vášeň pre záhradníctvo nemá vek

Dobre udržiavaná záhrada je prirodzeným rozšírením obytného priestoru, ktorý sa nachádza pred domom, kde sa stretávame s rodinou. V priebehu rokov strávených udržiavaním a pestovaním čoraz početnejších a sviežich odrôd rastlín môže získať významnú hodnotu, ktorá bude nielen sentimentálna. Vďaka záruke „Vonkajšie vybavenie a zariadenia“(1) môžete chrániť nielen svoj nábytok, záhradné vybavenie vrátane kosačky, grilu a zavlažovacieho systému, ale aj ovocné stromy, plantáže, detské rámy, pergoly, záhradné prístrešky a chodníky spevnené Výhody poistenia domácnosti La Banque Postale
Ako majiteľ môžete platiť poistné mesačne alebo ročne. Ak poistné platíte naraz, môžete využiť ekvivalent mesačného zníženia (1) o ročnom poistnom z vašej zmluvy.

Ak ste už 3 roky nemali nárok na svoju vernosť, môžete využiť nárok na odpočítateľný bonus z poistenia domácnosti od spoločnosti La Banque Postale. Vďaka tejto výhode nezaplatíte odpočítateľnú položku pri vašej nasledujúcej zaručenej strate (1).
Naša rada
Plánujete renováciu, dekoráciu alebo údržbu ešte pred letom? Objavte službu „Denná pomoc“(1) Poistenie domácnosti od La Banque Postale.
PRÁVNE UPOZORNENIE
(1)V rámci obmedzení a podmienok stanovených vo všeobecných a osobitných podmienkach vašej zmluvy o poistení domácnosti. POISTNÉ ZARIADENIA LA BANQUE IARD - S.A. s kapitálom 136 400 000 EUR. Sídlo: 34 rue de la Fédération 75015 Paríž. RCS Paris 493 253 652. La Banque Postale Assurances IARD deleguje riadenie asistenčných služieb na MUTUAIDE ASSISTANCE - S.A. s kapitálom 9 590 040 EUR. Sídlo: 8-14 avenue des Frères Lumière 94368 Bry-sur-Marne, CEDEX. RCS Créteil 383 974 086. Spoločnosti, na ktoré sa vzťahuje zákon o poisťovníctve.