Ostatné

8 dekoratívnych predmetov s geometrickými vzormi

8 dekoratívnych predmetov s geometrickými vzormi

Grafické a zábavné geometrické vzory prevzali dekoráciu! Koberce, záclony a nábytok sú zdobené trojuholníkmi, štvorcami, kruhmi a inými diamantmi ... na vytvorenie interiéru s dynamickým a umeleckým vzhľadom. Tu je náš výber z 8 dizajnérskych objektov, ktoré by sme radi videli doma!

© Kosilum

Klasická medená závesná lampa - Cope, € 31,85 *, KosilumCope medené závesné svetlo má nielen vynikajúcu geometrickú čiaru, ale sleduje aj trend osvetľovania pomocou káblov. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu sa uloží do vašej izby a bude umocnený peknou vintage žiarovkou.

© Maison Leconte

3D kocka tapeta, 78 € *, Maison LeconteTáto svetlá farba tejto netkanej tapety od spoločnosti Maison Leconte si kladie svoj kubický štýl a hrá sa s perspektívami a svetlom! V kombinácii s dreveným nábytkom alebo pastelovými bielizňami prináša vášmu interiéru rozhodne moderný štýl.

Pouffe guľaté nohy syn a geometrické vzory, 52,80 € *, JardindecoTáto jednoduchá pauza prináša vášmu interiéru skutočne rozmarný nádych. Jeho pekný kovový rám, geometrické vzory a pohodlné sedadlo z neho robia silný dekoratívny kus s elegantným a moderným dizajnom.

© Ikea

Moderná opona s geometrickým tvarom, 37,03 € *, LinderChcete modernizovať bielu alebo veľmi klasickú izbu? S touto krásnou súčasnou oponou to bude hotové! Jeho priesečníky vytvárajú geometrické tvary a dynamicky vylepšujú vaše okná.

© Mili.Garden & Dezign LTP

Obdĺžnikový šedý bavlnený koberec, € 159 *, BelianiVďaka bielym čiaram, ktoré ostro kontrastujú s elegantným šedým pozadím, sa tento trendový koberec dokonale hodí do geometrického ducha tejto chvíle! Z vlny a bavlny je tiež neuveriteľne mäkká. Chceš na to chodiť naboso?

© Holmegaard

Moderná drevená príborník s geometrickými vzormi Camden, 599 EUR *, WoodmanUltra dizajn, táto vynikajúca nízka príborná doska Camden je svojou estetikou veľmi estetická. Jeho tri dvere zdobené krásnym prelamovaným diamantovým vzorom zakrývajú police. Ponúka tiež dostatok úložného priestoru. Praktický, elegantný a odolný!

© Ikea

Ratanové kreslo ZEBRA, € 458 *, ratanový dizajnAko nespadnúť na toto vynikajúce kreslo Zebra s grafickými akcentmi? Jeho ratanový rám je v trende prírodných materiálov a zároveň hrá veľmi štýlový vzor čiernej a bielej africkej zebry. Bude to perfektné s farebným vankúšom.

© Lechuza

Vankúš so žltým geometrickým vzorom, € 39 *, BelianiČo ak do svojej obývačky vložíte žltý nádych? Tento poťah na vankúš s grafickými vzormi žiarivo žltej farby (oznamujúci leto) bude perfektný pre oživenie vášho interiéru! Zaručená čerstvosť. Nájdete tu všetky naše dekoratívne predmety na geometrickom trende! (*) Cena nájdená na webe dňa 20.01.2018, môže sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.