Informácie

8 ozdobných nápadov, aby bola vaša záhrada krásna

8 ozdobných nápadov, aby bola vaša záhrada krásna

S príchodom jari je čas znovu investovať záhradu. Sadenice, fontány, poštové schránky zdobia naše vonkajšie priestory tak, aby získali osobnosť a pohoda. Zelený s 8 krásnymi nápadmi.

Ozdobné nosiče rastlín z dreva a tepaného železa, € 91,99 *, AtmospheraJe to pekná alternatíva k kvetináčom a kvetináčom. Toto drevené a kované záhradné kolo má rustikálny a rustikálny pôvab. Vaše plantáže sa tam ľahko dostanú ľahko.

Socha králičieho cementu v záhrade, € 15,99 *, vidiecky pruhAk nezačnete chovať králiky a neinštalujete hutch, ktorý nie je v dosahu každého z vás, padne vám táto cementová socha podobným malému cicavcovi. Vaša záhrada bude ešte živšia!

Krmítko z liatiny, 8,90 € *, Vidiecka dráhaMilovníci prírody si nemôžu predstaviť záhradu bez vtákov, ktoré tam nájdu útočisko. S týmto liatinovým vtáčím kúpeľom, ktorý v zime slúži ako jaslík, v lete pijú korytnačky, vrabcami, vrabcami a inými robinami budú vaši priatelia!

Znak so železnou stenou, 26,90 € *, DráhaJe vaša záhrada pomerne veľká a v anglickom štýle s dosť divokou vegetáciou? Toto označenie je originálny spôsob, ako ozdobiť dvere, ktoré vás vedú, aby ste naznačili, že tu je vstup do raja!

Malá kormidlová lopata, 22,80 € *, Aubry GaspardSpojíme podnikanie s potešením inštaláciou veternej lopaty na záhrade, na strechu prístrešku alebo na nástrojovú chatu. Tento pozinkovaný kovový kohút zobrazuje retro kúzlo, ktoré bude naznačovať smer vetra ako štyri svetové strany.

Poštová schránka s 1 dverami, 52,90 € *, podpísanáPrečo by naša poštová schránka vyzerala vždy smutne? Tento model živice naopak pripomína sviatky. Schválené poštou pre svoj objem a zámok, vyzerá skvele pred domom a víta iba dobré správy!

© Tangled Designs Co

Veľká stena fontána, 79 EUR *, vidiecky pruhNamiesto jednoduchého kohútika a jeho hadice sa rozhodnite pre ozdobnú stenu fontány. Starožitný šedý patina, aby bol vyrobený z liateho hliníka, aby bol odolný, má veľmi osviežujúce kúzlo!

Kašna Yannick, 83,34 EUR *, UbbinkAk máte to šťastie, že máte na záhrade rybník, pridanie fontány je skutočným potešením pre oči a sluch. Tento model v podobe detskej sochy je mimoriadne romantický. Čo by mohlo byť ukľudňujúce ako zvuk vody tečúcej v záhrade? Všetky ostatné nápady na rozjasnenie vašej záhrady tu! (*) Ceny zaznamenané na webe dňa 04/12/2018, môžu sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.