Ostatné

Ideme zelenou farbou jari!

Ideme zelenou farbou jari!

S návratom krásnych dní snívate o jarnej dekorácii? Ukážte zelenú vo vašom interiéri! Sezónna farba par excellence, prinesie vášmu nábytku a doplnkom ten dotyk sviežosti, ktorý robí rozdiel ...

© Beliani

Sada 2 škandinávskych barových stoličiek, 119 € *, MenzzoŠkandinávsky štýl zvýrazňuje farby jari. Táto sada barových stoličiek je vybavená smaragdovo zeleným sedadlom. Triezvy a elegantný sublimujú váš interiér v čase aperitívu. Zostáva iba poslať pozvánky!

© Philips

Rám postele z borovicového dreva, € 235 *, WooodVaša dekorácia je zelená s týmto nádherným rámom postele z masívnej borovice. Batoľatá si zamilujú svoj originálny a moderný dizajn! Keď sa jar pritiahne do vášho interiéru, ľudia to urobia šťastnými ...

© Unsplash

Podlahový vankúš, € 12,99 *, Paríž CenaJarná farba par excellence, mandľovo zelená prináša do vášho interiéru veselosť a fantáziu! Pohodlne inštalované na tomto podlahovom vankúši si užijete chvíle relaxácie, ktoré sprevádzajú návrat slnečných dní. Dlhá živá jar!

© StockSnap

Ručná osuška, 5,08 EUR *, LinneaČo by mohlo byť krajšie, než keby ste sa vysušili mäkkou utierkou? Keď dekor vašej kúpeľne zafarbí na zeleno, neuspokojíte svoje potešenie! Je zrejmé, že jar má všetko, aby sa stala vašou obľúbenou sezónou.

© YappyKids

Dizajnové plastové kreslo, € 69 *, BelianiVďaka týmto moderným dizajnovým stoličkám urobí zelená pozoruhodný vstup do vašej jedálne. Snívali ste o jarnej výzdobe? Vaše prianie je zvýšené! Keď kus nábytku spája pohodlie a estetiku, potešenie je tu.

© Fleux

Škandinávske kreslo, € 226,99 *, MenzzoKeď končí vyčerpávajúci deň, je pre mňa potešením salónik v mäkkej a pohodlnej stoličke! Vďaka svojej svetlozelenej povrchovej úprave pritiahne jar do vášho interiéru. Nechajte sa hýčkať, je to také príjemné ...

© Ikea

Škandinávska krytá lavica, 59,99 € *, ComptoirXLTáto lavica v jarných farbách ľahko nájde svoje miesto vo vašom interiéri, bez ohľadu na vašu dekoráciu. Úžasná revízia kódov škandinávskeho štýlu nezavádza vašich hostí. Základný základ!

© Emodi

Stolná lampa, 26,54 € *, FaroKto hovorí, že nemôžete kombinovať prácu a potešenie? Táto pekne zelená lampa dokazuje opak. Dodá vášmu interiéru jarné akcenty a zároveň vás osvieti počas dlhých svedomitých večerov. Už to máte radi! Chcete objaviť celý náš sortiment zeleného nábytku a doplnkov? Je to tam! img id = "225553" / Ceny zaznamenané na webe dňa 16.1.2018, môžu sa meniť na základe komerčných ponúk.

Video: Miro Jaroš - DO ŠKOLY SA TEŠÍM Oficiálny videoklip (Júl 2020).