Informácie

Vyčistite kryt z nehrdzavejúcej ocele

Vyčistite kryt z nehrdzavejúcej ocele

Kryt z nehrdzavejúcej ocele je počas vašich kulinárskych príprav vystavený množstvu postriekaniu a škvŕn. Pre ľahké a efektívne čistenie kladieme všetko na recepty babičiek, ktoré konzumujú bez moderovania!

Naše rady:

- Výrobky vhodné pre nehrdzavejúcu oceľ - Výrobky, ktorým sa treba vyhýbať pre nehrdzavejúcu oceľ - Čistenie krytu z nehrdzavejúcej ocele - Lesklá nehrdzavejúca oceľ

Správne náradie pre nehrdzavejúcu oceľ

Aby sme sa postarali o jeho kryt z nehrdzavejúcej ocele, používame vhodné výrobky a doplnky, aby sme vám ponúkli kvalitné čistenie! Upozorňujeme však, že každý výrobok sa musí používať podľa presného receptu, aby nedošlo k poškodeniu nehrdzavejúcej ocele - väčšina sa zriedi vodou. Naši spojenci sú: * handrička z mikrovlákna * citrónová múka * múka * biela Meudon alebo jedlá sóda * biely ocot

© Glam Corner

2. Výrobky, ktorým je potrebné sa vyhnúť z nehrdzavejúcej ocele

Estetická, ale krehká nehrdzavejúca oceľ nefunguje dobre so všetkými domácimi výrobkami, pokiaľ ide o rozmaznávanie jej vzhľadu. Zhodnotíme s vami nesprávne kombinácie: * Brúsna špongia, ktorá veľmi ľahko spôsobuje škrabance. * Prášok alebo výrobky z kryštálov, ktoré ak sa použijú ako také, poškriabajú aj povrch nehrdzavejúcej ocele. * Kyslé kvapaliny ako čistý biely ocot: sú pre tento materiál príliš agresívne a okrem napadnutia povrchu zanechajú významné stopy.

3. Čistenie krytu z nehrdzavejúcej ocele

Kúzelný recept: * Pred naliatím niekoľkých polievkových lyží jedlej sódy uvarte panvicu vody (veľmi dobre funguje aj biela Meudon). * Nerezovú oceľ čistite touto zmesou pomocou mäkkej špongie. * Potom prejdite bez čakania na handričku z mikrovlákna. Umožňuje usušiť povrch, ale tiež zabrániť vzniku stôp na kapote. * V prípade tvrdých stôp namočte handričku horúcou vodou a dotykom bieleho octu (najmä nepoužívajte čistý). * Nakoniec posledný raz utrite handričkou z mikrovlákna.

© affinityweddingsmagazine

4. Vyrobte lesk z nehrdzavejúcej ocele© Naše svadobné nápady Zvláštnosťou nehrdzavejúcej ocele je lesklý vzhľad, ktorý je výsledkom najkrajšieho účinku, ktorý je niekedy poškodený časom alebo špinou. Ak chcete znovu získať svoj veľmi vytúžený lesk, nič zložité, vyzbrojte sa fľašou šumivej minerálnej vody a hlineného kameňa. * Naplňte ekvivalent misky sýtenou vodou pridaním dvoch polievkových lyžíc hlineného kameňa. * Pomocou handričky z mikrovlákna rozložte zmes cez kruhový pohyb cez celú plochu kapoty. * Ak chcete "opláchnuť", jednoducho prejdite ďalším úderom látky z mikrovlákna, tentokrát osušte.