Komentáre

Slnečný výber okolo žltej!

Slnečný výber okolo žltej!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vydajte sa na letnú sezónu s panelom žltých dekoratívnych predmetov, ktoré vylepšia váš interiér! Tento pútavý pigment, ktorý je farbou slnka a vitality, môže byť prijatý zo všetkých uhlov, aby energizoval priestory v žmurknutí oka svojimi jemnými alebo veľmi intenzívnymi nuansami, aby sa mohol konzumovať bez moderovania.

© Cemonjardin

Kyslý žltý kovový úložný kôš, € 11,03 *, CasameČo by mohlo byť prirodzenejšie ako ukladanie citrusových plodov do citrónovo-farebného koša! Z tohto doplnku padne retro dotyk, ktorý dáva kuchyni lesk a priemyselný vzhľad s jemnosťou. Zavesené, aby sa šetril priestor alebo umiestnené na zakrytie povrchov, rozžiaria kľúčovú miestnosť domu.

© Vyrobené v nábytku / Wadiga

Dvojfarebná beanbag v ručne tkanej jute, 99,90 € *, zásuvkaOzdobíme obývaciu izbu prírodným sedadlom, aby sme dekor mohli nasmerovať do exotickej atmosféry. Ručne pletená juta a žltý nádych pre túto zaoblenú kávu, ktorá diskrétne posilní interiér džungle, bohémskeho alebo škandinávskeho ducha.

© Pixabay

Držiak na sviečky z drsného betónu, žltý interiér, € 28 *, PrečZaoblený betón pre tento dvojfarebný držiak tealight. Elegantné duo medzi surovinami a gurmánskymi farbami pre jasný a veľkorysý doplnok. Môže byť inštalovaný vo vnútri alebo vonku, aby osvetľoval priestory s modernitou.

© Pixabay

Citrónová žltá priemyselná stolná lampa, € 58,90 *, Dekoratívne vymenovanieZamierte na šumivé dekorácie so žltou stolovou lampou ako svetlo architekta. Primárna farba sa spája s drevom, aby sa integrovala s akýmkoľvek dekorom, bez ohľadu na to, či ste pripojení k priemyselnému alebo škandinávskemu štýlu, čím vylepšuje nábytok v žiadnom momente.

© Pixabay

Okrúhly žltý koberec s farbivom a farbivom, 169 EUR *, Lorena Canals100% bavlna v zamatovom štýle pre tento okrúhly koberec, ktorý zvýrazňuje vzhľad kravaty a farbiva. Cocooning textúra a čerstvé farby, súboj s určitým šarmom pre toto príslušenstvo, ktoré vymedzuje priestory bez toho, aby ich rozdelili. Mäkkosť zdobiť čitateľský kútik, vchod alebo spúšťaciu posteľ.

© Zásuvka / Dutchbone

Kreslo v škandinávskom štýle z dreva a žltej látky, € 79 *, MenzzoCocooning atmosféra pre toto škandinávske kreslo, ktoré kombinuje pohodlie a estetiku. Nainštalujeme ho do spálne na dotyk farby alebo do obývacej izby kvôli šumivému efektu. Perfektný spojenec priestorov, ktoré potrebujú vitamín D!

© Beliani

Žltý vankúš so správou, € 8.90 *, HomemaisonVankúš sám alebo v sprievode sa posúva všade, aby dotvoril dotyk fantázie. Ľahko sa kombinuje, jeho gurmánsky odtieň sa spája s prírodnými materiálmi alebo priemyselnými interiérmi. Trochu slnka doma pri čakaní na sviatočné obdobie.

© Maisons du Monde

Jemné číre žlté číre závesy, 8,61 EUR *, HomemaisonSme proti šedivosti oblohy so žltými závesmi, aby sme dovnútra vniesli teplo a slnečné žiarenie. Jemné a vzdušné, jemne rozptyľujú prirodzené svetlo, aby jemne osvetľovali priestor. Žltý výber tu pokračuje! img id = "225787" /