Užitočný

Chcem dizajn a útulné kreslo za nízku cenu

Chcem dizajn a útulné kreslo za nízku cenu

Klasické, originálne, retro, moderné ... Ako sa vám páči vaše kreslo? Je to tak, že existuje niečo pre každého a pre všetky rozpočty. Za predpokladu, že je to pohodlie okrem toho, že je pekná. Tu je osem modelov za menej ako 300 EUR, ktoré vás oslovia!

© La Redoute Interiors

Fialové kreslo škandinávskej klary, 169.99 € *, MenzzoCelá elegancia tohto kresla spočíva v jeho jednoduchosti. Nepopierateľný nordický štýl s jeho prírodnými drevenými nohami, elegantným poťahom z tkaniny, mäkkým sedadlom a čalúneným chrbtom. Klasika, ktorá sa prispôsobí každej atmosfére!

© Blanc Cerise / La Redoute Interiors

Okrúhly ratanový a kovové kreslo, € 10,80 *, Aubry GaspardNostalgický pre ratan? To je dobré, nachádzame to všade v dekore, ako v tomto okrúhlom kresle. Namontované na kovové nohy namiesto toho, aby boli úplne vyrobené z prírodného ratanu, máme radi ročník a exotický nádych, ktorý prináša do obývacej izby!

© Hervé Goluza - Hotel Henriette

Klasické klubové kreslo, € 279,90 *, bavlnené drevoAh dobré klubové kreslo udiarní, kde sa páni stiahli! Jej pôvodný názov je „pohodlné kreslo“, to znamená pohodu, ktorú poskytuje, keď sa do nej ponoríte. Patina z kože z nej robí klasiku šarmu a luxusu.

© Linvosges

Anna béžová relaxačná stolička, € 61,95 *, IdimexJe toto kreslo určené na relaxáciu, ktorú hľadáte? Tento model Anna naň reaguje 100%. Má dobrú výšku operadla na opieranie krku pri súčasnom účinnom udržiavaní chrbta. Máme radi pohodlie jej ľahkých kmitavých pohybov.

© Hookedonwalls

Svetlošedé kreslo Pitea, € 183,90 *, dekoratívne vymenovanieZdá sa, že „s otvorenou náručou“ šepká tento útulný model namontovaný na kovovej konštrukcii. Vďaka príjemnému dizajnu a veľkorysej penovej krytine z neho robí moderný kus veľmi pohodlný. Najťažšia časť bude dostať sa von ...

© House Doctor / Urban Outfitters

Kreslo slivky Sluw, € 255,99 *, AltobuyV klasickejšom, ale rovnako očarujúcom štýle podľahne elegancii tohto revidovaného kresla „klubového“ štýlu. Uloží sa do miestnosti pomocou slivkového povlaku a je veľmi pohodlná vďaka zaveseniu prekrížených popruhov.

© Ikea

Svetlo modré kreslo z dreva a polyesteru, € 224 *, PeganeZažite jemnosť tohto ľahkého dreveného modelu! Zamilujete si jeho nebesky modrý náter, jeho elegantný dizajn a škandinávsky vzhľad, ktorý dáva obývacej izbe štýl. Ak má vo svojich líniách ľahkosť, je napriek tomu robustný a odolný.

© Maisons du Monde

Kreslo na červené kreslo Chesterfield, 255 € *, Menzzo PremiumToto kultové kreslo má svoj názov od mesta Chesterfield, stredného Anglicka. Tento vypchatý model, ktorý bol spojený s anglickou vysokou spoločnosťou na konci 18. storočia, bol prvýkrát navrhnutý z kože. Hodí rovnako zamat alebo látku! Pokračujte tu a nájdite ďalšie nápady na inšpirujúce stoličky! (*) Ceny zaznamenané na webe dňa 20.02.2018, môžu sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.