Ostatné

Už sa nemusíte báť realizovať svoje realitné projekty

Už sa nemusíte báť realizovať svoje realitné projekty

Dôležitosť, ktorú pripisujú ich ubytovaniu, nikdy nebola taká vysoká, najmä medzi majiteľmi, ktorí hľadajú riešenia na zabezpečenie maximálneho pokoja. Objavte La Banque Postale poistenie domácnosti s déco.fr a začnite bez strachu!

1. Počas realizácie svojich realitných projektov buďte dobre podporovaní

Najvýhodnejšou voľbou pre vaše poistenie sú často kľúčové momenty, ako je napríklad nákup nového domu alebo sťahovanie. Ale ani z nijakého osobitného dôvodu je dobré pravidelne kontrolovať, či sú záruky vášho poistenia domácnosti stále vhodné pre vaše ubytovanie a pre vaše potreby v tom čase. Chcete investovať do nehnuteľností, ale obávate sa finančnej straty v prípade náhleho ďalšieho predaja ubytovania po nepredvídateľnej udalosti alebo životnej nehody? Už sa nemusíte báť nakupovať: Poistenie domácnosti, ktoré ponúka spoločnosť La Banque Postale, vás podporuje zárukami, ktoré sú prispôsobené realizácii vašich realitných projektov, aby vám poskytli pokoj.
Výhody poistenia domácnosti v La Banque Postale Pri uzatváraní úveru na bývanie v spoločnosti La Banque Postale môžete využiť záruku na ďalší predaj nehnuteľností (1) zahrnuté do zmluvy o poistení domácnosti, ktorú ponúka La Banque Postale. So zárukou ďalšieho predaja nehnuteľnosti vám bude poskytnutá kompenzácia v prípade rýchleho opätovného predaja vášho ubytovania po nepredvídanej udalosti (profesionálny prevod, ekonomické prepustenie, viacnásobné narodenie, oddelenie páru atď.). Náhrada môže dosiahnuť až 20 000 EUR až do výšky 10% z obstarávacej ceny nehnuteľnosti.
Okrem toho, poistenie domácnosti La Banque Postale zaručuje výplatu vašej mesačnej splátky úveru v priebehu hypotekárneho úveru poskytnutého v spoločnosti La Banque Postale, ak je vaše ubytovanie neobývateľné po zaručenej strate. (1), počas obdobia obnovy poisteného majetku.

2. Využite dennú podporu

A keďže projekt nehnuteľností je tiež projektom práce a skrášlenia vášho domova, poistenie domácnosti Bank od spoločnosti La Banque Postale vám ponúka riešenia šité na mieru. Služba „Denná pomoc“(1) Poistenie domácnosti ponúkané spoločnosťou La Banque Postale vás podporuje v prípade malých denných problémov. Poskytuje vám kontakt s odborníkmi na vykonávanie ponúk alebo dekorácií, renovácií a údržby. Platí to aj pri vykonávaní diagnostiky nehnuteľností alebo pri plánovaní prác na úspore energie. Pohodlný postup vo vašich projektoch!
Či už chcete obnoviť strechu, podlahu alebo terasu, záruka „denná pomoc“(1) de La Banque Postale vás podporuje vo vašich projektoch. Pomocou jednoduchého telefonického hovoru sa v helpdesku dostanete do kontaktu s odborníkmi, ktorí vás budú môcť informovať o vašej plánovanej práci. Podobne môžete porovnávať ponuky, aby ste našli najvýhodnejšiu cenu. Pochopíte, že ak vám v každodennom živote chýba čas, tieto podporné služby uľahčia všetky vaše kroky!
Výhody poistenia domácnosti La Banque Postale Ako majiteľ môžete platiť poistné mesačne alebo ročne. Ak poistné platíte naraz, môžete využiť ekvivalent mesačného zníženia (1) o ročnom poistnom z vašej zmluvy.

Ak ste už 3 roky nemali nárok na svoju vernosť, môžete využiť nárok na odpočítateľný bonus z poistenia domácnosti od spoločnosti La Banque Postale. Vďaka tejto výhode nezaplatíte odpočítateľnú položku pri vašej nasledujúcej zaručenej strate (1).
Naša rada Má vaše ubytovanie krásnu terasu alebo záhradu? Požiadajte o záruku na vonkajšie vybavenie a vybavenie (1) aby ste správne chránili svoj nábytok a výsadbu.
PRÁVNE UPOZORNENIE (1) V rámci obmedzení a podmienok stanovených vo všeobecných a osobitných podmienkach vašej zmluvy o poistení domácnosti. POISTNÉ ZARIADENIA LA BANQUE IARD - S.A. s kapitálom 136 400 000 EUR. Sídlo: 34 rue de la Fédération 75015 Paríž. RCS Paris 493 253 652. La Banque Postale Assurances IARD deleguje riadenie asistenčných služieb na MUTUAIDE ASSISTANCE - S.A. s kapitálom 9 590 040 EUR. Sídlo: 8-14 avenue des Frères Lumière 94368 Bry-sur-Marne, CEDEX. RCS Créteil 383 974 086. Spoločnosti, na ktoré sa vzťahuje zákon o poisťovníctve.