Informácie

Naše tipy na dekoráciu na ozdobenie interiéru štýlom

Naše tipy na dekoráciu na ozdobenie interiéru štýlom

Kvitnutie vášho domu je ľahké!Nemusíte mať záhradu alebo balkón ozdobte svoj domov štýlom ! Existuje niekoľko tipov, ako priviesť vegetáciu do vášho domu, aj keď nemáte nevyhnutne veľký priestor.

Podľa historikov priniesli naši predkovia už asi 5000 rokov do svojich interiérov prírodu vďaka kvetom. Už vtedy všetko pochopili! Vskutku, dotyk zelene do vášho interiéru je zdrojom pohody. Okrem dekoratívneho aspektu vám tiež umožňuje mať farbu vo vašom interiéri a pravidelne ju meniť podľa kytíc a túžob.

Pre úspešnú dekoráciu premýšľajte starajte sa o svoje kvety, Rezané kvety majú životnosť, ktorá sa líši od 2 dní do niekoľkých týždňov, v závislosti od odrôd. Aby ste ich udržali čo najdlhšie, uistite sa, že vaše kvety majú dostatok vody a vzduchu. Čerstvý vzduch podporuje farbu a životnosť kvetov.

Hrajte na zvislosti stien a ozdobte svoj domovMysli zvislo. Využite priestor na svojich stenách a oknách ozdobte svoj interiér štýlom, Na tento účel existuje niekoľko riešení, ktoré vám umožňujú mať pekné kvety u vás doma bez toho, aby ste vykonávali terénne úpravy:

  • závesné kvetináče: s odpruženým makrom, zaveste kvetináče v obývacej izbe alebo spálni. Tieto môžu byť pripevnené napríklad k vašej záclonovej tyči.
  • inštalácia políc na stenu: na nástenné police položte malé kvetináče. Je to skvelý spôsob, ako kvetiť svoju obývačku alebo kuchyňu.
  • odkloniť použitie dreveného rebríka: už nechcete používať svoj drevený rebrík ako stojan na uteráky? Umiestnite tam kvety pomocou kvetináčov určených na zavesenie na okenné alebo balkónové rímsy.
  • vytvoriť zeleninový veniec: s maskovacou páskou (ktorá nepoškodí steny), vytvorte girlandu z kvetov pomocou jednotlivých kvetov alebo kyticu, ktorú by ste oddelili.

Jeseň pre sušené kvetyAk nemáte zelený palec, ale máte radi kvety, toto je riešenie pre vás! Sušené kvety sú veľmi trendy a umožňujú vám vytvárať pekné kytice, ktoré ani zďaleka nie sú pominuteľné!

Nájdete ich v kvetinárstve alebo v obchodoch s dekoráciami. inštalovať vašu kyticu sušených kvetov vo peknej sklenenej váze. Tento druh kytice je možné umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti v dome, s preferenciou pre obývaciu izbu na konferenčnom stolíku alebo na nočnom stolíku v spálni.

5 druhov kvetín pre váš interiérNiekoľko odrôd kvetináčov v kvetináči je ideálnych pre vnútorné bývanie. Ak im poskytnete náležitú starostlivosť, budete schopní ľahko kvette svoj interiér, najmä ak máte zelený palec!

  • orchidea

Na svete existuje viac ako 25 000 druhov orchideí! Táto pekná farebná kvetina dodáva vášmu interiéru tropický nádych. Nainštalujte ho na svetlé miesto bez priameho osvetlenia. Polievajte pravidelne, ale nie nadmerne, aby ste zabránili hnilobe koreňov. Orchidea môže byť nainštalovaná v ktorejkoľvek miestnosti domu bez obmedzenia.

  • anthurium

Ľahko sa udržuje a je známy aj ako jazyk ohňa. Je to tropický kvet s peknými červenými kvetmi. Je zvlášť vhodný do miestností s vlhkým vzduchom, ako je kuchyňa alebo kúpeľňa.

  • hyacint

Táto kvetinová žiarovka zdobí a parfémuje váš interiér v mihnutia oka! Je to zimná kvetina, rozoznateľná vďaka pekne farebným zvončekom a zjavnej žiarovke. Hyacint nevyžaduje osobitnú starostlivosť, okrem ľahkého zalievania dvakrát týždenne.

  • jazmín

Ďalším veľmi voňavým kvetom je jazmínová rastlina. Nainštalujte ho do slnečnej miestnosti a zavlažujte ho, keď je pôda suchá. Jasmín musí byť po odkvitnutí prerezaný.

  • Záhrada

Je to kvitnúca rastlina, ktorá vyžaduje trochu viac údržby ako ostatné vyššie uvedené kvety. Tento tropický ker potrebuje vysokú vlhkosť a musí byť umiestnený na jasnom mieste bez priameho svetla. Dávajte prednosť dažďovej alebo balenej vode pred vodou, pretože nepodporuje vápno.