Užitočný

Ako ozdobiť stenu?

Ako ozdobiť stenu?

Kto hovorí, že biele steny hovoria o holých stenách a prázdnych pocitoch. Chcete pridať dotyk, ktorý chýba do vášho interiéru, aby ste sa skutočne cítili ako doma? Redakčný tím vám dá 5 nápadov na ozdobenie stien bez investovania do majstrovského diela.

Naše dobré nápady:

- Ozdobte stenu farbou a vzormi - Rámčeky, obrázky, fotografie a zrkadlá zasiahli účet - Ako ozdobiť stenu predmetmi? - Zo všetkých materiálov uprednostňuje stenu. - Zvyčajné nápady na výzdobu steny

1. Ozdobte stenu farbami a vzormi

Biela než biela môže ozdobiť váš interiér ... priamo v stene! Aby ste sa odtrhli od monotónnosti bielych klinických a monochromatických stien, niekedy stačí len niekoľko farebných dotykov a / alebo niekoľko vzorov ... Môžete si vybrať: * Ozdobte stenu (alebo časť steny) tapetou. * Odvážne grafické, geometrické, rybie kosti a / alebo kvetinové vzory. * Vytvorte dekoráciu steny pomocou maskovacej pásky. * Maľovanie steny a / alebo časti steny. * Ozdobte svoju stenu nálepkami.

© Pixabay

2. Rámček, obrázky, fotografie a zrkadlá zasiahli účet

Rámy, obrázky, fotografie a zrkadlá sú ideálne na zdobenie vašej bielej steny! Výhoda: Existuje 1000 spôsobov, ako ich zobraziť. Podporné dôkazy s týmito niekoľkými nápadmi na dekoráciu stien: * Vytvorte stenu rámov: pre veľmi pozoruhodné grafické vykreslenie. * Vytvorte závesnú lampu pre domácich majstrov s polaroidmi, mapou geografickej geografie a / alebo látkou. * Stavte na abstraktné a farebné plátno na výzdobu steny nad pohovkou alebo jedálenským stolom. * Ozdobte svoju stenu fotografickými tabletami. Výhoda: môžete zmeniť dekoráciu steny ... ako tričko! * Zaveste vaše obľúbené obrázky a / alebo rodinné fotografie na drôt: jednoduché, efektívne a hospodárne. * Vytvorte premiešanie zrkadiel porovnaním zrkadiel rôznych veľkostí a tvarov.

3. Ako ozdobiť stenu predmetmi?

Hranie s materiálmi okamžite dodáva látke výzdobu steny. Tehla, drevo, kameň alebo výlisky ... Ktorý zo všetkých materiálov preferuje vaša stena? * Betónové dekorácie steny: betónové obkladové panely zdobia stenu drsným betónovým efektom. * Ozdobte svoju kamennú stenu: stena orientovaná na kamene zdobí steny pekným minerálnym a rustikálnym nádychom. Máme radi ich prirodzenú a hrejivú textúru. * Oblečte si svoju tehlovú stenu: obkladové tehly pekne vylepšujú interiéry priemyselným dekorom (červené tehly) a súčasným dekorom (biele tehly). * Zvolením drevenej obklady získate prírodný doplnok k výzdobe steny. Kabína, chata, more, dielňa alebo rodinný dom: záleží len na vás ... * Zväčšite svoje steny vďaka lištám: Elegance ako byt Haussmann.

© schimdt

4. Zo všetkých materiálov uprednostňuje stenu© Ikea Objects búrajú steny ... so štýlom a jedinečnosťou. Môžete zobraziť obľúbený objekt alebo naopak, môžete si zahrať na nahromadenie toho istého objektu. Niekoľko nápadov na objekty, na ktoré sa zavesíte, aby sa ozdobili vaše steny: * Pletené berberské koše a etnické koše sú na stenách nevyhnutné ako nový dekoratívny trend. * Tkané makaky alebo vlnené steny odhaľujú interiéry s českými prízvukmi. * Drevené debny odklonené do regálov ponúkajú novú perspektívu po zavesení na stenu. * Slamené klobúky: Surové alebo leštené, slamené klobúky dodávajú dekorácii stien vzostupný nádych. * Hudobné nástroje: originálny spôsob, ako zvýrazniť časť steny. * Nástenná polica: Dobrý nápad, aby sa rým stal dekoratívnym a praktickým.

5. Niektoré neobvyklé nápady na výzdobu steny

Chcete, aby sa nápady na výzdobu stien dostali z rámu? Nakreslite naše inšpirácie a nechajte svoju kreativitu vyjadriť sa ... * Stavte na rámy a nič iné ako rámčeky: Exponované rámy bez fotografií a žiadna podpora zdobia dekoráciu steny nezvyčajným dotykom, ktorý si veľmi všimol. * Zavesenie koberca na stenu: Najlepší spôsob, ako sa nechať chytiť „nohy v koberci“ ... * Stavte na bridlicu a / alebo magnetickú farbu: Oznámte tým nostalgickým pre školskú tabuľu! * Odvážte si neobvyklé predmety na výzdobu svojej steny: veslá, surfy, bicykle a / alebo živočíšne trofeje vás privedú k videniu zelených a nie „stien“ ... * na steny napíšte meno tých, ktorých milujeme ... prostredníctvom neónové úvodzovky, vintage kovové písmená a / alebo kutilovské slová pre domácich majstrov. Posledný tip na ozdobenie steny: Nezabudnite na svetlo!

Video: Ako si ozdobiť stenu košíka z pedigu s Elhar šnúrou (Júl 2020).