Tipy

8 dekoratívnych nápadov na úpravu terasy

8 dekoratívnych nápadov na úpravu terasy

1. Ročník záhradný nábytokAk chcete dať svojej záhrade neuveriteľnú obľubu alebo zariadiť terasu v štýle, môžete jednoducho investovať do záhradného nábytku so stoličkami z tepaného železa a stola s peknou prácou na povrchových úpravách. Či už si kúpite tento nový záhradný nábytok alebo ho lovíte na blším trhu, prinesie vášmu exteriéru pekný retro dotyk a umožní vám pohodlne nainštalovať aperitív alebo jedlo!
 

2. Drevené kreslá v pop farbáchAk chcete dať exteriéru nádych farieb, máte dve možnosti. Prvým z nich je čakať na žiarenie slnka a osvetlenie záhrady. Druhou je zariadiť si terasu s peknými záhradnými stoličkami v jasných farbách: červená, žltá, ružová, oranžová, voľba je na vás ... Hlavná vec je, že prináša podporu!

3. Bambusové a plachtové lehátkoČo by mohlo byť lepšie ako malé ležadlo, aby bolo ľahké na slnku na záhrade alebo na balkóne? Ideálne pre pohodlné zdriemnutie, príjemné čítanie alebo počúvanie obľúbeného zoznamu skladieb v uvoľnenej atmosfére! Vďaka bambusovej štruktúre a plachte odolnej proti hnilobe môžete nechať svoje ležadlo na terase aj v daždivých dňoch bez rizika poškodenia.
 

4. Ľahký veniecDajte romantický dotyk na svoju terasu alebo záhradu s touto peknou girlandou s odizolovanými žiarovkami. Perfektné prežitie sladkých letných večerov, ktoré sú ohlásené okolo aperitívu s priateľmi, alebo jednoducho priniesť osvetlenie do exteriéru, ak ho nemá.
 

5. Pekná drevená lehátkaPáči sa vám príjemné chvíle leňošenia vonku, ale sú vám stoličky a drevené kreslá príliš nepríjemné? A ak ste uvažovali o vybavení vašej terasy dreveným ležadlom? Vďaka tomuto peknému kusu nábytku môžete relaxovať vonku a pohodlne ležať vďaka mäkkému vankúši umiestnenému na štruktúre ležadla. Perfektné, však?
 

6. Závesná stoličkaDoprajte svojmu vonkajšiemu priestoru trochu príjemného dotyku tým, že si na svoju terasu vybavíte jeden (alebo viac, ak sa vám nepáči!) Závesná stolička s ultra pohodlným mäkkým vankúšom. Pre malé prestávky na čítanie alebo v nedeľu popoludní spánok, je to len noha!
 

7. 100% grafická vonkajšia kávaMáte radi drevený nábytok do exteriéru, ale radi by ste zariadili svoju terasu trochou grafického a moderného nádychu? Neváhajte a rozhodnite sa pre čiernobiely dizajn osmanský s geometrickými skandinávskymi vzormi: to prinesie dokonalý záplet do 100% dreva. A ak chcete zdôrazniť súčasnú stránku vašej vonkajšej výzdoby, zvážte tiež zdobenie záhradného nábytku do kockov a vankúšov modernými vzormi!
 

8. Umelá rastlina v kvetináčiChýba v záhrade vašej záhrady alebo balkóna niečo? Prečo vsádzať na dosť umelou rastlinu, aby ste pridali nádych zelene a pekne obliekli priestor? Okrem toho sú umelé rastliny ideálne pre hlavy vo vzduchu alebo pre ľudí, ktorí nemajú zelený palec, pretože ich nikdy nebudete musieť zalievať!