Ostatné

8 nápadov na nálepky na stenu na zmenu interiéru bez toho, aby ste príliš minúli!

8 nápadov na nálepky na stenu na zmenu interiéru bez toho, aby ste príliš minúli!

Nápad č. 1: nálepka na stenu správyHneď ako vstúpia vaši hostia do vašej obývačky, chcete im dať vedieť, že sú vítaní? Povedzte to pomocou nálepky správy, ktorá urobí prácu za vás! Dnes existujú nálepky správ vo všetkých témach: láska, humor, recepty (na varenie), spiritualita ... výber je na vás!
 

Idea č. 2: farebné a grafické nálepky na stenuNálepky na stenu radi robia aj v grafickom štýle; takže ak chcete pekne vyzdobiť stenu spálne a nie ste si istí, ktorý model nálepky si vybrať, urobte to geometricky pomocou guľatých a farebných nálepiek, ktoré prinesú pep do miestnosti!
 

Idea č. 3: nálepky pre zvieratá do detskej izbyTvoj maličký miluje hospodárske zvieratá a chceš ho potešiť? Prineste mu stádo roztomilých oviec, ktoré ho budú držať spoločnosť vo svojej izbe! Pre veľmi jemnú dekoráciu a ľahko vykonateľnú.
 

Idea č. 4: nálepka na stenu pre kanceláriuKancelária je miestnosť, ktorú nie je nikdy celkom zrejmé zdobiť: na jednej strane by sme jej chceli dať trochu chladnejšej stránky, ale zároveň zostať vážni ... Toto je miesto, kde nálepka na stenu v serióznom režime 'ukladá: to dáva pekný dekoratívny dotyk do miestnosti, zatiaľ čo pobyt na mäkké.
 

Idea č. 5: nálepka na stenu, ktorá nahrádza tapetuNálepky na stenu sa často vyrábajú tak, aby zdobili iba časť steny, a teda miestnosť, v ktorej sa nachádzajú. Môžete si však úplne vybrať minip nálepky (tu v tvare kríža) a ozdobiť si celú stenu v miestnosti podľa vlastného výberu. Nálepka sa potom stane skutočnou tapetou ... ale inštalácia a odstránenie je omnoho komplikovanejšia!
 

Idea č. 6: nálepka pre fanúšikov hudbyDobrá vec na samolepkách na stenu je, že okrem toho, že sa ľahko používajú, vytvárajú dobre vyznačený dekor v dvoch fázach, troch pohyboch. Napríklad „hudobné partitúry“ na nálepke na stene sa tu rozumne spájajú s vinylom zaveseným na stene: iba s dvoma dekoratívnymi prvkami, ale dosť na vytvorenie atmosféry v miestnosti!
 

Idea č. 7: Nálepka na stenu na vytvorenie dekorácieĎalšia veľmi zaujímavá vec so samolepkami na stenu: možnosť ich umiestnenia pomocou dekorácie a nábytku miestnosti. Napríklad tu sú samolepky „hory“ umiestnené mierne na výšku a hneď za posteľou, čím sa mení spálňa. v 100% grafickej čiernobielej krajine!
 

Idea č. 8: biele nálepky na čiernom pozadíMusí sa pripustiť: v 90% prípadov sú nálepky na stenu farebné nálepky, ktoré sú umiestnené na bielom pozadí. To je dôvod, prečo zmeniť trochu, neváhajte maľovať na stenu doma v čiernej farbe a umiestniť biele XXL nálepky alebo vo veľmi jemných farbách. Kontrast bude dokonalý!