Ostatné

8 dizajnérskych a praktických skriniek na topánky!

8 dizajnérskych a praktických skriniek na topánky!

Uzatvorená skrinka na obuvVďaka svojmu modernému a nezdobenému dizajnu táto škandinávska obuvnícka kabinet vo vašom vchode vytvorí krásny dekoratívny efekt. Prakticky so svojimi 5 dverami pojme mnoho párov obuvi, ale aj všetko príslušenstvo.

Diskrétny stojan na topánkyTento biely stojan na topánky (ktorý nájdete u švédskeho gigantu) vie, ako sa hodí k dekoru. Plytké, nezaberá žiadny priestor a bude veľmi nenápadný pri vstupe. A bonus, môžete namontovať na stenu toľko, koľko len chcete / chcete!

Stojan na kabáty / stojany na topánkyNábytok 2 v 1 na vstup, ktorý sa vyhodí: vešiaky a vešiaky na šaty! So svojimi šikovnými úložnými priestormi a tyčou sa do vášho vstupu nič nebude ťahať. Bezpečná stávka určite!

Základná skrinka na obuvVeľmi praktický, tento stojan na topánky s 2 policami pojme vaše sandále, topánky na podpätku a topánky. Najviac? Lavička, ktorá ponúka veľmi pohodlné sedadlo na (ne) montáž. Je len na vás, ako si vyberiete farbu!

Nadčasová úložná lavicaTáto pekná topánka na stôl je triezvy a elegantná. Po otvorení sa jeho dvere dostanú do dvoch políc, do ktorých sa dá uložiť niekoľko párov. Ideálne pre vstup v elegantnom vidieckom štýle!

Skrinka na obuv určená pre topánkyTáto tmavošedá skrinka na obuv je ideálna pre malý vstup: 4 otvorené škatule na uloženie vašej obuvi, v ktorých sa však môžu šmýkačky zasunúť, aby sa uložili vaše kľúče a denná pošta. Pre vstup na vrchol!

Moderná a rodinná policaKombináciou surového dreva a kovových nôh sa táto pekná polica stáva dokonalou topánkovou skrinkou pre celú rodinu. Svoje miesto si nájde vo vstupnej hale, spálni alebo verande a vďaka početným poličkám uľahčí skladovanie.

KomodaV tejto priehľadnej a elegantnej komore je možné uložiť veľa párov obuvi. Robustný a nadčasový, skryje vaše topánky a oveľa viac ...