Ostatné

8 wellness doplnkov na starostlivosť o seba!

8 wellness doplnkov na starostlivosť o seba!

Čo je dôležitejšie ako vaše blaho? Po náročnom dni nie je nič príjemnejšie ako starostlivosť o seba! Pre dokonalý komfort vsaďte na náš výber nábytku a doplnkov v štýle Zen!

© Philips

Zvlhčovač vzduchu, 69,90 EUR *, Air NaturelTento zvlhčovač je ideálnym doplnkom na cítenie sa dobre ako doma! Vybavená technológiou, ktorá umožňuje regulovať vlhkosť okolitého prostredia, vám poskytne každý deň bezkonkurenčný komfort. Už sa vám to páči ...

© Zelení

Difuzér éterického oleja, 49,80 EUR *, Zen ArômeUrobte svoju pohodu prioritou pomocou tohto inteligentného difúzora éterického oleja! Jeho jemné a jemné vône premenia váš interiér na skutočné útočisko mieru. Musíte len vychutnať tieto chvíle relaxácie.

© Philips

Vírivka, 469 € *, služby JFBPokiaľ ide o starostlivosť o seba, snívate o lepšom spojencovi ako o kúpeľnej sprche? Vďaka nastaviteľným tryskám vám umožní naplno využívať výhody hydromasáže. Čistý okamih potešenia!

© Fleux

Ergonomický vankúš, 29,90 € *, HypniaAby ste sa cítili dobre počas celého dňa, pokojná noc je najúčinnejšia! Tento ergonomický vankúš bude strážiť váš spánok a poskytne vám dokonalý komfort. Zatvorte oči a nechajte sa rozmaznávať!

© Ikea

Elektrická masážna stolička, € 201,99, VidaXLAká radosť relaxovať v elektrickom masážnom kresle! Postupne sa znižujú všetky vaše svalové napätia a napáda vás pocit pohody. Rozlúčte sa s únavou: je to len vzdialená pamäť!

© Emodi

Vnútorná fontána Tea Time, 49,80 € *, Zen LightUkľudňujúce cnosti vody sa už nemusia preukazovať! S touto pekne osvetlenou fontánou si užite pokojnú a kultivovanú atmosféru. Kto povedal, že pri skrášľovaní vášho interiéru nebolo možné sa o seba postarať?

© Kiri

Vírivý kúpeľ, € 1 389,20 *, DistribainRelax v perličkovom kúpeli je skvelý spôsob, ako sa o seba postarať! Aby ste si tieto chvíle radosti užili naplno, vyberte si túto priestrannú a pohodlnú rohovú vaňu. To vám umožní dobiť batérie!

© Kiri

Domáca vôňa, 29 EUR *, Lou CandelounPre svoje pohodlie a pohodu dajte do svojho života nejaké slnko! Vyberte si túto vôňu miestnosti s provensálskymi prízvukmi a nechajte ju pozvať do svojho interiéru. Počúvajte: takmer môžete počuť pieseň cikád ... Aby ste sa cítili dobre, tu sa venujte ozdobným nápadom! (*) Ceny zaznamenané na webe dňa 15/15/2018, môžu sa meniť na základe komerčných ponúk.