Užitočný

Čo čistiť s domácim alkoholom?

Čo čistiť s domácim alkoholom?

Úsporný a ľahko použiteľný alkohol z domácnosti vyniká v umývaní. Od podlahy po strop to nemôže odolávať žiadna škvrna! Ak chcete dosiahnuť výsledok, ktorý spĺňa vaše očakávania, stále musíte poznať tajomstvá tohto zázračného produktu. Priblížte cnosti domáceho alkoholu ...

Zhrnutie:

- Perfektné okná s domácim alkoholom - nehrdzavejúca oceľ znovu získa svoj lesk - alkohol z domácnosti pre vaše linoleum podlahy - vyčistite kuchyňu a kúpeľňu - druhú mladosť pre šperky

1. Perfektné okná s domácim alkoholom

Alkohol z domácnosti vyniká v oblasti čistenia stôp na sklenených povrchoch: * S 5 alebo 6 listami novín vytvorte objemnú a nie príliš kompaktnú guľu. * Nalejte domáci alkohol do misky a nechajte ho stáť 10 minút na čerstvom vzduchu. * Na konci papierovej gule namočte domáci alkohol. * Jemne trite okná a robte malé kruhové pohyby. * Nechajte uschnúť, potom prejdite suchou a čistou handričkou, aby ste dosiahli povrchovú úpravu.

© Bo Concept

2. Nerezová oceľ získava všetok svoj lesk

Sú vaše povrchy z nehrdzavejúcej ocele zakryté belavým vápencovým závojom? Alkohol z domácnosti ich dodá žiareniu! Ak chcete dosiahnuť dokonalý výsledok, najlepšie použite mäkkú handričku typu kamzíka: obmedzí sa tým riziko poškriabania. Navlhčite látku v nezriedenom domácom alkohole a intenzívne trite, kým nezmizne vápencový závoj. Účinnosťou tohto triku budete príjemne prekvapení!

3. Alkohol z domácnosti pre vaše linoleum podlahy

Podlahy Lino sú citlivé na stopy plynutia času. Ak im chcete dať späť svoj lesk, verte domácemu alkoholu! Postupujte nasledovne: * Zrieďte 5 viečok domáceho alkoholu v vedre s vodou. * Používajte mop z mikrovlákna, ktorý ste namočili do zriedeného alkoholu. * Vyčistite podlahu a nechajte ju uschnúť na vzduchu. * Posledný tip: na najviac vzpurné stopy používajte lokálne nezriedený domáci alkohol. Garantovaný výsledok!

© Vyrobené v nábytku

4. Vyčistite kuchyňu a kúpeľňu© Maisons du Monde Čistenie kuchyne a kúpeľne nie je vždy jednoduché! Vlhkosť uprednostňuje prítomnosť plesní, ktoré sú zakryté v srdci kĺbov av neprístupných rohoch. Hľadáte ideálneho spojenca v boji proti špine? Vzdajte sa drahých výrobkov a hrajte alkoholickú kartu pre domácnosť! Pri aplikácii na magickú špongiu urobí zázraky od podlahy po strop. Plesne, mastnota a zaprášený prach sú problémom!

5. Druhá mládež pre vaše šperky

V priebehu rokov sa vaše šperky môžu poškodiť a stratiť lesk. Nechať ich vyčistiť v klenotníctve je účinné riešenie, ale tiež to má cenu! Aby ste ušetrili peniaze, obráťte sa na alkohol z domácnosti: * Miešajte alkohol z domácnosti a biely ocot v rovnakých častiach. * Namáčajte šperky cez noc v tejto zmesi. * Nasledujúci deň ich utrite suchou handričkou z mikrovlákna. * Vaše šperky sú pripravené žiariť mnoho rokov!