Komentáre

Barové stoličky: náš vysoko požadovaný výber

Barové stoličky: náš vysoko požadovaný výber

Bolo vybrané predovšetkým pre jeho praktickosť. Barová stolička má nový vzhľad v kuchyni alebo obývacej izbe. Okolo centrálneho ostrova, baru alebo vysokého stola je priateľský a teraz elegantný. Priemyselné, moderné alebo retro, nájdite to, ktoré sa vám páči!

© Philips Elody biela barová stolička, € 104.90 *, Kokoon Design

Vysoký štýl stoličky, tento model je namontovaný na mierne bielenej štruktúre dubového dreva, ktorá mu dodáva elegantný škandinávsky vzhľad. Vankúš potiahnutý imitáciou kože poskytuje maximálne pohodlie.

© StockSnap Barová stolička, 129 EUR *, Beliani

Táto stolička, ktorá je nadšená z najmodernejších interiérov a značkového nábytku, vás očarí jemne opracovaným dreveným sedákom. Jeho výhodou je, že je výškovo prestaviteľný a vďaka nastaviteľnej opierke na nohy má určité pohodlie.

© Philips Retro barová stolička, € 143.40 *, Pégane

Podľahnúť retro vzhľad tejto útulnej stoličky dať štýl do kuchyne alebo obývacej izby. Páči sa nám jej historická línia, jej praktickosť, otočná štruktúra a opierka na nohy, ako aj pohodlie jej mäkkého sedadla.

© Zelení Barová stolička s operadlom Caravelle, € 139 *, Pier Import

Táto stolička Caravelle vyrobená z dreva extrahovaného z indonézskych lodných trupov naplní vaše želania inde. Oceníte rozdiely vo farbe materiálu, vďaka ktorému je každý model jedinečný a jeho kovová štruktúra je odolná.

© Philips Barová stolička, 59 € *, NosEnviesDeco

Na prvý pohľad nájdeme túto veľmi útulnú Filel stoličku s uvítacím sedadlom, jej čistými líniami a krásne opracovaným drevom. Veľmi aktuálny model, ktorý má umenie vyhovieť všetkým štýlom, okolo baru alebo centrálneho ostrova.

© Fleux Up Barová stolička, € 139,99 *, Biely štítok

Priemyselný štýl jemne presadzuje tento model rovnej stolice! Vyrobené z polypropylénu a pokryté pevným popolčekom, zobrazuje mierne zaoblenú líniu, ktorá jej dodáva šialené kúzlo.

© Ikea Barová stolička pre dizajnérov Cybelle, 84,87 € *, So-Inside

Tento vysoký model Cybelle je tak krásny! Vyrobené z masívneho dreva so sedadlom z mäkkej šedej látky, má všetko od dizajnérskej a útulnej stoličky, ktorú si dokážeme predstaviť okolo stola, aby sme prijali priateľov v priateľskej atmosfére.

© Emodi Barová stolička pre priemyselný dizajn, € 79,99 *, Comptoir XL

Je to priemyselný vzhľad prepracovaný s týmto jasne červeným bi-materiálovým modelom. Pripomína nám slávnu stoličku Tolix s veľmi odolnou oceľovou konštrukciou s tým rozdielom, že jej sedadlo je vyrobené z dreva. Stavíme sa, že to bude mať malý efekt v kuchyni! Objavte všetky ostatné dostupné modely. (*) Ceny zaznamenané na webe dňa 16/16/2018, môžu sa meniť na základe komerčných ponúk.