Užitočný

Maminin rozhovor: Mini Reyve

Maminin rozhovor: Mini Reyve

Deň matiek sa rýchlo blíži ... Pri tejto príležitosti sme šli navštíviť bloggerov, ktorí nám hovoria o svojich deťoch, ozdobe a domácich majstrov ... Začneme od Evy! Eve, radi ju nájdeme na svojom blogu: Mini Reyve. Eva je výbuch farieb, nápadov, dobrého humoru, retro dekorácie a ostrých vzhľadov s dobrým vkusom. Medzi rannými rodinnými fotografiami, prácou, jej tutoriálmi je tiež mamou, ktorá rád hovorí o svojich dvoch deťoch, Mariusovi a Louisonovi. Aký je pre vás najlepší darček k Dňu matiek, ktorý by ste mohli dostať tento rok (alebo budúci rok, ak to vyžaduje čas)? Nič materiálu, skôr niečo, čo ma núti pobaviť sa. Bežím po čase a mojom rozvrhu, snívam sa o jednom dni v hoteli s kúpeľmi, kde sa o mňa starajú, o brunch s benediktínskymi vajcami a údeným lososom, čerstvou pomarančovou šťavou a kaviareň pri bazéne. Je to realistické, však? Najhorší dar, aký vám môžeme dať? Železo? DIY úroveň detí, a my poznáme ich schopnosti v tejto oblasti, aký je SVET, ktorý by vám mohli ponúknuť (aj keď to pochádza z ich malého srdca plného nádeje)? Ah, je to ťažké, pretože som veľmi citlivý a najmenší náhrdelník cestovín, ktorý pripravili moje deti, ma roztrhne. Ale ak musím niečo citovať, bude to šálka kávy s vyrytým obrázkom alebo podložka pod myš (pomoc). Nie, ale v skutočnosti sa musia veci s vytlačenými fotografiami zastaviť !!!!! A najlepšie? (najchladnejšie / praktické / najkrajšie detské dielo)? Veci inšpirované mojím blogom! Haha! Po pravde povedané, najlepšia vec, ktorú som dostal, je portrét môjho syna, ktorý vytvoril učiteľ v triede, orámovaný dreveným rámom, ktorý maľoval sám. Milujem fotografie ... keď to nie je na poháre !!! Čo by ste odporučili učiteľovi na tento rok v Deň matiek? Čítať môj blog? (Oh dobre !!!!) alebo, ak si nebudete robiť každodenné užitočné veci, ručne zdobené šálky, navrhnuté čajové utierky, vtipné magnety do chladničky ... vyhýbajte sa šperkom, ktoré nikdy nebudeme nosiť.

Napríklad pani by sa mohla inšpirovať týmto super tutoriálom od Evy, aby sa stala držiteľom fotografie, nie? Ste mama, musíte mať pri tejto príležitosti vytvorené nejaké darčeky ku Dňu matiek ... Čo bolo lepšie? Foto rámček Marius tesne nad. A najhoršie? Nepamätám si, že som jedného nenávidel. A čo si s tým urobil? Sedia dobre v obývacej izbe alebo „oops, zlomilo sa to“? Rám je na mojom stole. A navyše máte nejaké spomienky na kutily, ktoré ste dali svojej mame, keď ste boli malí? Spomínam si na šperkovnicu s perlovým náhrdelníkom, je to jediný, koho si pamätám.

Na svojom blogu Eva ponúka veľa bezplatných podobných tlačiarní, ako je tento: rutina, ktorá ráno uľahčí pred odchodom do školy. Chytrá, však? Aká je najlepšia rada, akú by ste od svojej mamy mohli dostať, úroveň a / alebo organizácia každodenného života rodiny? Moja matka nie je príliš organizovaná. Najlepším darom, ktorý mi dala, je vychovávať nás vo svete, v ktorom vládne dobrota a štedrosť, kde slovo „sťažovať sa“ neexistuje. Správa pre ňu? Vďaka za všetko! Ak chcete nájsť Mini Reyve: - Jeho blog: mini.reyve.fr - Jeho instagram: www.instagram.com/minireyve/ Čo keď dáš svojej mame čas? Pokúste sa vyhrať výrobky Candy, Hoover a Rosières…