Ostatné

Ako zostaviť opatrný záznam?

Ako zostaviť opatrný záznam?

Priemyselné zrkadloZrkadlo vo vchode je užitočné a dekoratívne. To vám umožní naposledy sa pozrieť na jej účes, oblečenie alebo make-up skôr, ako pôjdete von.

Pre presný vstup sa inšpirujte priemyselné zrkadlá, Existujú rôzne tvary a veľkosti, aby bolo možné zrkadlo prispôsobiť veľkosti vchodu.

V malom vchode holičské zrkadlo je ideálny. Zavesené pomocou kovovej reťaze, existuje v rôznych formách: okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové ... Často je užitočné zrkadlo, aby ste sa pred odchodom naposledy pozreli.

Viac impozantné, sklenené zrkadlo je vhodný pre veľké vchody, kde môžete ustúpiť. Klasický štýl okien alebo striešok, ktorý kombinuje sklo a starý kovový rám. Na jeho inštaláciu je tiež potrebná pomerne veľká časť steny.

Nakoniec, ak potrebujete zrkadlo na kontrolu oblečenia od hlavy až k päte, čierne kovové zrkadlo psychického typu urobí trik dokonale. Nainštalujte ho do rohu vášho vchodu s dostatočnou vzdialenosťou, aby ste si mohli vychutnať výhľad bez toho, aby ste bránili vniknutiu do vchodu.

Ročník bufetÚhľadný vchod sa musí odložiť, Vyberte si kus nábytku s charakterom, napríklad príborník alebo starú drevenú komodu. Tento štýl nábytku ide dokonale dekorácia inšpirovaná priemyselným štýlom

Aby ťa neprekážali, uprednostňuj plytký model, ktorý však stále ponúka dostatok úložného priestoru. Použite túto príbornicu alebo túto hruď na ukladanie užitočných, ale trochu objemných predmetov, ako sú kabelky, topánky, klobúky, dáždnik ...

Tento priestor tiež použite na umiestnenie ozdobných predmetov. Vyberte kvalitu pred množstvom. Môže to byť krásna zlatá mosadzná lampa, odkladací kôš, odkladací priestor, kytica sušených kvetov ...

Kovové policeČi už si vyberiete nástenné police alebo nábytok, police umožňujú mať ďalší úložný priestor a miesto na inštaláciu dekorácie.

Pre elegantný vstup sa inšpirujte priemyselným nábytkom. Drôtené kovové police alebo matný čierny kov sú veľmi trendy, najmä ak sú tiež vyrobené z dreva.

Hrajte ďalej kódy priemyselného nábytku : skrinky, odkladacie priestory, kolieska, prístupný a praktický nábytok ... Či už máte malý alebo veľký vchod, ide o typ nábytku, ktorý sa dokonale hodí do tejto miestnosti v dome.

Dizajnový koberecPre elegantný záznam, zvážte nainštalovať koberec na podlahe. Keďže vchod do vášho domu je dosť rušný, vyberte si model, ktorý je určite dizajnový, ale zároveň odolný.

Zabudnite na textilné koberce, ktoré sa môžu ľahko poškodiť trením. Vlnené koberce nie sú pre toto miesto vhodné, a to napriek ich príjemnému vzhľadu. Radšej miesto koberec vyrobený z prírodných vlákien (napríklad morská riasa alebo pytlovina), ľahko sa čistí a nekĺzava.

Ak chcete nastaviť tón pri vchode do domu, vyberte si tlačený alebo farebný model. Koberce inšpirované Boho sú ideálne pre priemyselný a elegantný štýl, ktorý chcete dať miestnosti.

Zlatá kovová lampaVeľmi trendy v posledných rokoch, mosadz a zlatý kov umožňujú vám priniesť malú dávku vylepšenia interiéru. V úhľadnej položke uprednostňujte tieto materiály pre svoje osvetlenie.

Zlatý kov je ideálny pre dekorácie v priemyselnom štýle, pretože zostávame v rovnakých materiáloch. Na príborník alebo poličku namontujte stolnú lampu zo zlatého kovu. Pre konzistentnejšie osvetlenie sa dokonale hodí podlahové svietidlo alebo závesné svietidlo. Ak chcete zachovať ročníkový / priemyselný štýl, vyberte si žiarovku v retro štýle.