+
Tipy

8 etnických dekoratívnych predmetov pre bohémsku elegantnú izbu!

8 etnických dekoratívnych predmetov pre bohémsku elegantnú izbu!

Čo by mohlo byť pokojnejšie ako prírodné farby a materiály? Dobrým nápadom pre výzdobu je priniesť do svojej izby etnický nádych. Prútené čelo postele, vankúšik z pompomu alebo vzorovaná komoda, volíme silné, ale autentické kúsky. A snívame o bohémskej šik!

1. Vzorované vankúšeVankúše sa dajú ľahko nájsť za nízku cenu a sú ideálne na vylepšenie bohémskej výzdoby bez zmeny všetkého. Etnické vzorce zmiešame v čiernej a bielej farbe, v surových textúrach alebo remeselníckych odevoch a zarovnávame ich bez toho, aby sa príliš (príliš) počítalo na posteli, kresle alebo na lavici. Pozrite sa na všetko.

2. Tkané košeTkané koše, ktoré sú nevyhnutné na dekoráciu, nájdete všade, vkĺznite do ktorejkoľvek miestnosti a majú mimoriadne všestranné použitie. V spálni sa transformujú na koše na bielizeň, úložné boxy alebo kvetináče na zelené rastliny. Najoriginálnejší môže byť dokonca zavesený na stene pre originálnu etnickú výzdobu!

3. Prútené závesné svetláVeľká pre stropné svietidlo alebo dve prenosné svietidlá na každej strane postele? Každý má na výber, pokiaľ sú závesné svetlá rustikálne a prútené. Prútená hviezda trendov, prútie, prepracováva osvetlenie pre najväčšie šťastie z výzdoby: v spálni alebo jedálni jeho jemné farby a umelecký vzhľad dokonale vylepšujú bohémsku etnickú tému.

4. Cestovné kufreČo by mohlo byť viac bohémske ako cestovné kufre? Ak chcete do miestnosti pridať ľudový nádych, recyklujte staré vintage kmene alebo etnické truhly. Umiestnené na úpätí postele, pri nočnom stolíku alebo jednoducho ako dekorácie, prútené, kožené alebo ratanové nám robia sen o vzdialených krajinách a hektických výletoch!

5. hojdacia sieťNie je to také ľahké, aby sa zmestili do miestnosti, v poriadku, ale hojdacia sieť je dokonalou etnickou atmosférou pre atmosféru, ktorá je kokonorizovaná, ľudová aj bohémska. V háčkovanom, tkanom, pletenom páse je vybraný s predpokladaným štýlom a je pevne pripevnený k stropu ako hojdačka. Naplňujeme ho vankúšmi, aby sa zvýraznil účinok, je to hotové. Mimo dosahu hojdacej siete sú visiace stoličky rovnako boho chic!

6. HáčikyVďaka svojmu remeselnému vzhľadu a plyšovému vzhľadu háčik predstavuje veľký návrat. V bohémskej spálni sa rozhodujeme pre malé formáty vo veľkých sieťach, okrúhle poufy až po malé stoličky s drevenými nohami. Použijú sa ako opierka na nohy v kútiku na čítanie, ako sedačka pre deti alebo na uloženie obuvi pred šatník!

7. Tkaná plédPruhovaná, kľukatá alebo skontrolovaná etnická kocka sa premení na posteľnú prikrývku alebo ozdobí hornú časť stoličky. Cestovné suveníry možno dokonca recyklovať do záclon, použiť ako rohože na hranie alebo natiahnuté cez paličky, aby sa stali dekoráciami na stene ... Multifunkčný pléd, ak sú vzory etnické!

8. Tkanie stienĎalší dekoratívny predmet, ktorý surfuje po bohémskom trende a zdobí všetky interiéry. Toto remeselné tkanie je natiahnuté na kus dreva, tkané na tkáčskom stave alebo vytvorené v macrame. Čiernobielo alebo viacfarebne dodáva stenám spálne jemnosť. Je to perfektný etnický doplnok k ľudovému lapaču snov a kreatívy ho dokonca dokážu vyrobiť v domácich majstrov!