Ostatné

Ako čistiť kožu?

Ako čistiť kožu?

Elegantná a nadčasová koža je k dispozícii vo všetkých oblastiach, aby pôsobila vždy atraktívne: oblečenie, doplnky alebo dekorácie, tento jedinečný materiál, ktorý sa časom zlepšuje, milujeme. Aby sme zaistili jeho dlhovekosť a vzhľad, vysvetlíme, ako ho vyčistiť, aby si zachoval svoj krásny vzhľad.

Naše rady

- Denná údržba - Zázračné výrobky - Dobré gestá - Čistenie vnútra kože

1. Denná údržba

Zdravá koža si zaslúži! Takže si dáme čas, aby sme si to pravidelne hýčkali. Čo si všimneme: * Rovnako ako naša pokožka, aj koža podlieha dehydratácii, preto je dôležité ju navlhčiť. * Koža nie je príliš rád opakovaného opaľovania. Bude mať tendenciu meniť farbu - rovnako ako pri kontakte s UV lúčmi dôjde k zafarbeniu pokožky! * Či už pružné alebo pevné, kožené značky rýchlo. Nikdy však nie je dôležité trieť si to! Ak je oblasť už oslabená, mohla by stratiť pigmenty alebo by sa mohla čiastočne roztrhnúť.

2. Zázračné výrobky

Hydratovaná koža udržiavaná mimo dosahu UV žiarenia by preto mala trvať dlhú dobu, ale mala by byť odolnejšia aj voči špine. Čistenie - v závislosti od použitia sa vykonáva raz ročne, s domácimi výrobkami. * Čistiace mlieko: skutočný spojenec na čistenie kože, je mäkký a ... hydratačný. Ideálne duo na odstránenie prachu a tmavosti. * Mastenec: používa sa v prípade mastných škvŕn, takže absorbuje mastné látky. * Glycerín: v prípade veľkých škvŕn sa malé množstvo nanesie na handričku, takže sa tam prenesú nečistoty. * Kamenec a hydrogenuhličitan hlinitý: budú užitočné pri odstraňovaní zápachov, tabaku, jedla alebo potu.

3. Správne gestá

Po uvedení magických lektvarov je teraz čas ísť na čistenie. A pre túto operáciu iba jedno kľúčové slovo: pochúťka. Staráme sa o kožu, aby sme jej neútočili a nedosiahli perfektný výsledok. * Pri čistení môžete použiť bavlnenú guľu, mäkkú stranu špongie alebo handričku. Používajú sa iba hladké a mäkké materiály. * Používajte kruhové gestá bez veľkého dôrazu. Čistiaci prostriedok by sa mal iba oprieť o kožu. * Nakoniec po každom vyčistení utrite materiál čistou handričkou, aby ste odstránili prebytok.

4. Vyčistite vnútro kože© Ikea Niekedy je znečistený kožený kabát alebo nohavice. Na správne vyčistenie tejto časti sa vyzbrojíme dvoma výrobkami pre domácnosť a trochou trpezlivosti. * Kožený odev položte naplocho na veľký uterák a posypte časť, ktorá sa má vyčistiť, zmesou mastenca a jedlej sódy. Táto zmes pomáha absorbovať tuk a odstraňuje pachy potu. * Nechajte pôsobiť cez noc, kým sa ráno poprášite.

Video: Star Brite - Čistenie a impregnácia kože (Júl 2020).