Užitočný

4 nápady na maľovanie pre dievčenské miestnosti

4 nápady na maľovanie pre dievčenské miestnosti

Tradičná ružová, mäkká zelená, jasne žltá, výber odtieňov farieb na vylepšenie izby vašich dievčat je takmer neobmedzený. Aby ste uspokojili všetky svoje túžby a premenili atmosféru svojej spálne niekoľkými ťahmi štetcom, objavte naše štyri obľúbené nápady na zdobenie, ktoré naplnia vaše dievčatá ... farbami!

Ružová farba (dobre zvolená) pre dievčenskú izbu

Ružová, ružová a ružová. Je to to, čo tvoja malá princezná celý deň skanduje? Ťažko ho potešiť! Ale aby ste predišli predávkovaniu, vyberte si odtieň ružovej farby dobre: ​​prášková ružová, stará ruža, pastelová ružová ... Rozhodnite sa pre výber ružovej, ktorá nie je príliš detská, aby sa ľahšie oženila s ostatnými odtieňmi, ako sú šedá, biela alebo dokonca zelená, keď je vaša dcéra staršia. Vyhnite sa celkovému ružovému vzhľadu v spálni za každú cenu! A ak sa rozhodnete pre ružové steny, všetko doplňte vankúšmi, stolmi alebo svetlami v doplnkových farbách alebo dokonca vzorovanými výtlačkami ako Liberty.

Kombinácia ružovej s inými farbami vytvára harmonické odtiene

Pastelové odtiene pre dievčenskú izbu

Pastelové farby, veľmi príjemné a plné sladkosti, sú bezpečné, pokiaľ ide o maľovanie do dievčenskej izby. Mäkká žltá, sivá myš, zelená, toľko farieb, ktoré potešia vaše malé dievčatko a ktoré sa budú dobre vyvíjať v rôznych fázach svojho detstva. Ľahko kombinovateľné, pastelové odtiene pôjdu perfektne do ľahkého dreveného alebo dokonca nepoškvrneného bieleho nábytku. Náš obľúbený pastelový rok? Mandľovo zelená, ultra trendy a s relaxačným účinkom.

Drevené, biele a pastelové farby pre jemnú a magickú atmosféru!

Zostavenie farieb pre dievčenské miestnosti

Pre trochu viac fantázie, prečo nekombinovať niekoľko odtieňov farieb? Buďte opatrní, sú tu však určité pravidlá, ktoré treba rešpektovať! Napríklad sa vyhnite spojeniu dvoch silných a hustých farieb a uprednostňujte manželstvo pokojnej a silnej farby. Napríklad je možné zmiešať malinu s nahou alebo žltou s šedou myšou. Ďalší tip, ktorý nezmenšuje miestnosť, uprednostňuje neutrálne farby na väčších povrchoch a farby podporované na menších častiach steny.

Hravé, dotyk jasných farieb je ideálny na vývoj podľa veku a vkusu dieťaťa

Použite farbu na prispôsobenie dievčenskej izby

Ak sa na zakrytie stien často používa monochromatický náter, prečo si s ňou nehrať a vytvoriť pre svoju dcéru skutočný vesmír? Máte priateľa, ktorý je grafik, maliar alebo len dobrý návrhár? Navrhnite, aby si prispôsobil jednu zo stien svojej izby. Mraky, hory, geometrické tvary alebo dokonca tropický les, pole možností je nekonečné. Zostáva len nechať vaše dievčatko rozhodnúť sa, v ktorom imaginárnom a tvorivom svete sa deň čo deň uprednostňuje, aby sa vyvíja, rastie a prekvitá!

Priestor, ktorý vám umožní divokú kreativitu a predstavivosť