Ostatné

8 základných doplnkov pre návrat do záhrady!

8 základných doplnkov pre návrat do záhrady!

Jar sa blíži! Ak chcete oživiť svoj exteriér pred príchodom slnečných dní, je najvyšší čas postarať sa o svoju záhradu. Náš výber nábytku a doplnkov vám pomôže zorganizovať váš malý rajský kútik ...

Plastový skleník, € 95,56 *, Príroda

Tým, že svojim rastlinám poskytnete úkryt pred podnebím podnebia, vám tento stenový skleník pomôže postarať sa o vašu záhradu. Pevné a ľahké s kovovým rámom, splní svoje poslanie bez toho, aby došlo k zlyhaniu. Základné nesmie chýbať!

© Vyrobené v nábytku / Wadiga Liatinové hrany, € 14,80 *, Esschert Design

Jar sa blíži! Predveďte svoje kvetinové záhony pomocou tejto peknej viktoriánskej liatiny. Jeho starodávne kúzlo dodá vašej záhrade retro dotyk, ktorý robí rozdiel.

© Vyrobené v nábytku / Wadiga Kovová kanvica, 28,80 € *, Moulton Mill

Žiadny úspešný návrat do záhrady bez praktického a funkčného zavlažovania! Keď príde teplé počasie a teploty stúpajú, nezabudnite poskytnúť svojim rastlinám všetku vodu, ktorú potrebujú. Budú vám poďakovať ...

© Pixabay Kompost, 139 € *, Cemonjardin

Na konci zimného obdobia nastal čas vdýchnuť nový život do vášho exteriéru. Na dokončenie úlohy vsaďte na drevený odpadkový kôš. Nechajte ho postarať sa o vašu záhradu: dokonale splní svoje poslanie!

© Maisons du Monde Prípravný stôl, 65,80 € *, Burger

Pre úspešný návrat do záhrady sa rozhodnite pre tento dômyselný prípravný stôl. Vybavený dvoma zásobníkmi, ponúkne vám všetku ergonómiu, ktorú potrebujete, aby ste mohli pokojne pracovať. Ale ako by ste to dokázali urobiť tak dlho?

© Northern Lighting Náplasť so štvorcovými rastlinami, 74,80 EUR *, Burger

Chcete, aby sa vaša záhrada stala skutočným kúskom raja? Táto viacposchodová zeleninová náplasť by vám mala pomôcť. Aká pýcha na konzumáciu ovocia a zeleniny, ktorú si sami pestujete! Silne na jar ...

© Philips Odkladacia skrinka, 129 € *, Cemonjardin

Keď jar vytrhne posledný zimný mráz, nastal čas vdýchnuť vášmu životu nový život! To je, keď úložný priestor vstúpi na scénu. Zverte jej svoje nástroje: urobí vás dobre!

© shabby francúzske vinobranie Záhradná polica, 25,80 € *, Esschert Design

So svojím retro dizajnom a elegantnými líniami je to polica, ktorá nemá kúzlo! Vyrobené z prírodného dreva ľahko nájde svoje miesto vo vašej záhrade. Nevyhnutné príslušenstvo na ozdobenie vášho exteriéru! Chcete objaviť celý náš sortiment záhradných doplnkov? Je to tam! (*) Ceny zaznamenané na webe dňa 15/15/2018, môžu sa meniť na základe komerčných ponúk.