Tipy

8 ozdobných doplnkov na Vianoce s prírodným duchom!

8 ozdobných doplnkov na Vianoce s prírodným duchom!

Kedysi tam bola vianočná výzdoba s prírodným duchom, inšpirovaná čarovným lesom. Objavte históriu tejto úžasnej inscenácie prostredníctvom dekoratívneho výberu redaktorov. Pod značkou dreva, surovín a prírodných tónov…

Vianočná lopta v zlatom pohári, € 6,48 *, Glassor

Tento výber začíname nevyhnutným doplnkom na ozdobu stromu. Táto sklenená vianočná lopta kombinuje lesk a mrknutie do prírody s teplými rodinnými večermi pri ohni s hnedými, prírodnými a medenými tónmi.

Prírodný strom Garland, 14,50 € *, vianočné živé sklo

Tento veniec zdobený grafickými a poetickými drevenými jedľami zapácha lesným vzduchom. A keďže nie je možné chodiť v lese bez osvetlenia, je vybavený 16 LED diódami, ktoré osvetľujú vianočný dekor jemným a upokojujúcim svetlom.

Ozdoba na filetový stôl, 21,80 € *, Aubry Gaspard

Páči sa nám myšlienka vypožičania si jej pokladov od prírody na zostavenie rastliny predstavujúcej akcenty lesa. Jemne šírte túto zmes šišiek, srdiečok a hviezd na slávnostnom stole tak, aby duch lesov Laponska vyhodil do vianočnej výzdoby ...

Sklenený zvonček na zavesenie, € 3,50 *, Dekoboutique

Pokračujeme pekným závesným zvonom kombinujúcim teplo dreva a eleganciu skla. Ideálne pre zmenu z klasického vianočného plesu a spievanie melódie „môj krásny strom, kráľ lesov ...“.

Svetlo bielená jedľa na vyžiadanie, 11,12 EUR, Dekoboutique

Tento bielený svetlo drevený strom nás ponorí do lesného vesmíru naplneného zasnenou poéziou a nepoškvrnenými vločkami. Jemne položiť na slávnostný stôl, aby nakreslil dekoráciu sladkú ako vianočná noc ...

Svetelná drevená hviezda na zavesenie, 17,80 EUR, Aubry Gaspard

Hviezda od chladu na zahriatie domu: priznajte, že to nie je banálne. Táto vianočná dekorácia podpísaná Aubry Gaspardom zobrazuje nádherné prírodné a sivé odtiene, ktoré nás poháňajú do vesmíru tak prírodného ako magického.

Sklenená vianočná cetka so striebornými motívmi jedle, 5,30 € *, Glassor

Krásne hnedé šaty, ihličnany v striebornom trblietku a pár snehových vločiek ... Táto sklenená vianočná guľa dokazuje, že umiestnenie vianočnej výzdoby pod znak lesa trvá len veľmi málo.

Drevená dekorácia na zavesenie, € 2,50 *, Dekoboutique

Táto závesná vianočná dekorácia dopĺňa našu ozdobnú prechádzku v lese. Tu sa štylizované vzory z bronzového kovu dokonale spájajú s prírodnými tónmi dreva ... aby ste lepšie strážili kráľa lesa, náš krásny jedľový strom! Viac kúziel, vždy viac kúziel? Objavte náš výber ozdôb na Vianoce! img id = "224317" / ceny zaznamenané na webe dňa 04/12/2017, môžu sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.