Užitočný

8 dizajnérskych stojacích svetiel na osvetlenie môjho interiéru

8 dizajnérskych stojacích svetiel na osvetlenie môjho interiéru

Čierne alebo chrómové, orientovateľné alebo pevné, z kovu alebo papiera, impozantné alebo predĺžené ... Náš výber dizajnu a moderné stojacie lampy vás ohromia! Cieľ? Zdobte svoj štýl štýlom a osvetľujte každú izbu v dome.

© Filigránske

5-vetvová stojacia lampa z chrómovaného kovu, € 129 *, AlteregoVďaka svojim 5 vetvám tak, ako uznáte za vhodné, a 5 malým žiarovkám, ktoré je možné nastaviť podľa potreby, táto chrómovaná kovová podlahová lampa poskytuje plne prispôsobiteľné osvetlenie. Keď dizajn a pragmatizmus idú ruka v ruke, váš interiér vyhrá!

Dizajnová čierna stojací lampa so zlatým povrchom, € 139 *, holandská kosťTáto moderná a elegantná podlahová lampa so zlatými povrchmi robí oči pokojnými až pokojnými, venovanými práci alebo lenivosti. Jeho mantra? Štýl, nič iné ako štýl! Teplý a módny, jeho retro vzhľad nenechá vašu krásnu kanceláriu v pokoji.

© Brilliant

Biela skladaná papierová stojacia lampa, € 53,54 *, BrilliantČelíte 1m46 sladkosti! Vďaka svojej kovovej základni v titánovej povrchovej úprave a plisovanému tieneniu stĺpika z bieleho papiera rozptyľuje táto podlahová lampa mäkké a teplé svetlo, ktoré obkrýva uhly súčasného nábytku.

Chrómová lampa s oblúkovým svetlom, € 174,90 *, dizajn KokoonZdá sa, že táto klenutá podlahová lampa si vyžaduje zavesenie. Ideálne v blízkosti pohovky alebo nad konferenčným stolíkom, ľahko sa dostane do miestností, ktoré potrebujú svetlo. Jeho chrómované prevedenie dodáva príjemnému dotyk modernosti.

© PIB / Tikamoon

Stojanová lampa Belina 4 svetlá z chrómovaného kovu, € 166,30 *, BrilliantTáto 4-vetvová podlahová lampa nám nostalgicky pripomína úžasné roky Art Deco. Ak vás tento štýl naďalej inšpiruje, toto svetlo je pre vás. V obývacej izbe alebo okolo chodby vytvára pekný prekvapivý efekt.

Dizajnové svietidlo z čierneho kovu, € 236,51 *, LucideTáto čierna kovová podlahová lampa, inšpirovaná priemyselným štýlom, dodáva vášmu interiéru střízlivosť a eleganciu. Vďaka svojej tmavej farbe a jemnému a sofistikovanému svetlu je ideálnym svietidlom pre tlmenú miestnosť.

Stojanové svietidlo Emerra z brúsenej ocele, € 95,90 *, Rendez-Vous DécoBez tohto slávneho svietidla s retro vzhľadom a brúsenej ocele sa to nedá urobiť! 80 cm vysoký, môže byť orientovaný podľa potreby tak, aby vytvoril všetky požadované svetelné atmosféry. Bezpečná stávka, bez ktorej sa váš interiér nezaobíde.

Dizajnová kovová stojací lampa s bielym tienidlom, € 165,43 *, FaroElegantná a diskrétna, táto dizajnová kovová podlahová lampa stojí hrdo so svojím bielym tienidlom. Tento model, inšpirovaný svietidlami najkrajších hotelov, sa ľahko integruje do všetkých typov interiérov. Minimalizmus a modernosť pri stretnutí. Všetky naše stojacie lampy nájdete tu. (*) Ceny zaznamenané na webe dňa 12.03.2017, môžu sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.