Tipy

Najlepšie ľadové zálievky

Najlepšie ľadové zálievky

Vyžaduje to letná sezóna, zmrzliny a sorbety sa vracajú. Akonáhle ste si vybrali parfumy - od klasických vaniliek po najoriginálnejšie parfumy, choďte na polevy. Cookies, ovocie, coulis alebo lahôdky ... Už nebudete vedieť, čo si vybrať. Yum yum.

Najobľúbenejšie ľadové polevy

V rodine tých gurmánskych zálievok, nazývame najskôr coulis! Karamelový coulis, čokoládový coulis alebo dokonca červený ovocný coulis ... Tieto polevy sa ľahko pripravujú a sú perfektné s vanilkovou alebo čokoládovou zmrzlinou. V rovnakom duchu má šľahačka svoje vynikajúce nasledovníky. Radi by sme ju pridali, napríklad čerešničku na torte. Sladké a farebné cukríky alebo vermicelli poteší deti (ale aby som povedal pravdu, aj rodičia). Ešte originálnejším a často zabudnutým je rozpadnutý perník, ktorý sa perfektne hodí ku kávovej zmrzline.

Trochu bazalky coulis na zdokonalenie vašej zmrzliny?

Najkrikavejšie ľadové polevy

Aby sa doplnila hladkosť ľadu, niektoré polevy prinášajú v ústach malú krízu. To je prípad rozdrvenej pusinky, posypeme červeným ovocím alebo citrusovou zmrzlinou. Ružová pralinka má tiež svoju kartu na hranie, rovnako ako rozpadané sušienky a sušienky, ktoré poteší milovníkov čokoládovej zmrzliny. Nezabúdajme ani na všetky čokoládové tyčinky plné lieskových orechov, ktoré dodávajú dezertu trochu zaoblenie. Naj nostalgickejší si zvolí mini smarties, ktorý prinesie na jogurtovú zmrzlinu dúhovú farbu!

Pár lieskových orechov na čokoládovej zmrzline a naše srdce sa prevrátia!

Najzdravšie polevy na ľade

Pre ľahšie dezerty alebo rozumné občerstvenie sa uprednostňujú určité druhy polevy. Potom mrazené dezerty bezohľadne posypte červeným ovocím (čerstvé alebo mrazené), strúhaným kokosom, müsli a sušeným ovocím (mandle, orechy, marhule atď.). Tieto polevy si prirodzene nájdu svoje miesto na sortoch kokosových, malinových alebo pistáciových. Nájdite si svoju obľúbenú kombináciu!

Ovocie a viac ovocia pre dezert, ktorý je čerstvý a zdravý!