Užitočný

9 nápadov na stôl v červenej farbe

9 nápadov na stôl v červenej farbe

Ak chcete spustiť večernú tému a vytvoriť jedinečnú atmosféru, nič ako farba. Červená teda môže definovať kód obliekania hostí, ovplyvniť zloženie jedálneho lístka a vyfarbiť stôl farebným kódom. Či už ide o vonkajší večierok, švédsky stôl alebo večeru, inšpirujte sa týmito tipmi a vytvorte jedinečné a magické prostredie.

Vyšívané uteráky

Základné vyšívané biele bavlnené obrúsky nasávajú slávnostný vzduch, ak vyšívate pár zvolených slov. Dolce vita, bon appétit a ďalšie červené ciao bella urobia z vašich hostí úsmev a nastavia tón na večeru.

Vitamínový štartér

Trojuholníky rezané z čerstvého melónu tvoria jednoduchý a krásne prezentovaný záznam. Prilepené na paličkách sú zábavné ako sorbety a je ľahšie sa jesť!

Koberec kvetov

Výsev papierových kvetov je jednoduchý spôsob, ako vylepšiť biely obrus. Vystrihnite niekoľko kruhov z červeného papiera, vystrihnite ich a vytvorte plátky tak, že prilepíte dva okraje rezu jeden na druhý. Usporiadajte prvky získané harmonicky po 5 a všetko zafixujte parížskou kravatou, ktorá bude tvoriť srdce kvetu. Zmiešajte rôzne veľkosti alebo odtiene papiera, aby ste dosiahli sofistikovanejší výsledok.

Lacné papierové príslušenstvo

Na vytvorenie farebnej dekorácie nie je potrebný veľký rozpočet! Medzi prchavými prírodnými prvkami, malými prvkami a papierovým príslušenstvom objaveným v bazároch (Hema, Tiger) je ľahké zostať v téme večera. Pomysli na girlandy a podložky, ktoré zvýraznia tón a zjednotia atmosféru.

Gazpacho plné korenia

Nič také ako vyfarbenie stola ako veľké poháre paradajkového melónu gazpacho. Korenené paprikou Espelette, čerstvým cesnakom a mletým korením je perfektné ako predjedlo alebo osvieženie medzi dvoma dobre zdobenými jedlami!

Domáce vlajky

Ak chcete zostať v melódii, podávajte predjedlá alebo olivy pomocou vlastných drevených hrotov s malou maskovacou páskou. Meňte vzory a výrezy tak, aby vytvárali vlajky a transparenty vo farbách ponuky.

Sadenice, ktorá nemá korenie!

Červené papriky sa často predávajú vo veľkých množstvách, ale ich veľmi silná chuť znamená, že sa často používa iba časť. Prečo recyklovať prebytok ako ozdobné príslušenstvo? Rozstrekovaním stola týmito lesklými červenými šperkami získate sofistikovaný nádych prírodného dreveného pozadia.

A červené ovocie pavlova

Pavlova je veľkolepá a ľahko vyrobiteľná! Krásna pusinka, pár šľahačiek a červené ovocie tvoria elegantný dezert, ktorý vám nikto nebude mať podozrenie, že vás vzal len pár minút.

Efemérny dekor

Čerstvé kvety umožňujú všetky fantázie. V karmínovej alebo listovej kytici na stole, karafiáty prinesú poéziu a japonskú pochúťku na najmenšiu šálku čaju.