Komentáre

Chcem peknú konzolu za menej ako 200 eur

Chcem peknú konzolu za menej ako 200 eur

Nikdy sme neunavili tento často elegantný prízvuk, vždy dizajn a veľmi praktický! V chodbe alebo v obývacej izbe, v dreve, skle alebo mramore konzola optimalizuje priestor a vylepšuje ho. Ešte si nepraskla? Tu je výber za dobrú cenu na jeho nápravu.

Ratanová a kovová konzola, 197,90 EUR *, AmadeusRatanový vrch, kovová konštrukcia, jemne zaoblený dizajn: má všetky výhody tejto konzoly od spoločnosti Amadeus. Každý model je vyrobený v indonézskych dielňach špecializujúcimi sa na výrobu opletení.

Konzola Edena hnedá, € 148.99 *, Paríž CenaHľadáte dekoratívnu a praktickú konzolu? Vďaka dvom dreveným táckom z agátu, ktoré sú namontované na kovovej konštrukcii, je tento model Edena dostatočne pevný, aby slúžil ako príborník v jedálni alebo ako úložná jednotka v obývacej izbe.

Shulg konzola s 3 zásuvkami, 180,99 € *, cena v ParížiPodľahnite škandinávskemu kúzlu tejto trikolórovej konzoly so zásuvkami. Páči sa nám jej elegantná a triezvy línia, jej možnosti malého diskrétneho ukladania a pastelové farby. Bude vedieť, ako si vynútiť svoj štýl pri vchode, v spálni alebo v obývacej izbe.

Konzola Ceniza, 189,99 EUR *, AltobuyTento drevený a sklenený konzolový stôl vyzerá ako stôl s veľkým zásobníkom a výklenkom na ukladanie dokumentov alebo prenosného počítača. Dobrý model dva v jednom pre tých, ktorí chcú ušetriť miesto v spálni alebo obývacej izbe.

Retro konzola, 139,99 € *, JolipaTáto konzola Jolipa zobrazuje retro kúzlo s kovovými nohami natiahnutými dreveným podnosom. Triezvy priemyselný vzhľad, ktorý si ľahko osvojíme na vytvorenie príjemného vchodu alebo štýlového investovania rohu obývacej izby.

Charme konzola s 2 zásuvkami, 91,99 € *, cena v ParížiMáte chuť na klasickejšiu konzolu na ozdobenie vstupu do domu? Vyberte si tento očarujúci drevený model, ktorý je vybavený dvoma zásuvkami na uloženie kľúčov a pošty. Má umenie diskrétnosti vo svojej farbe taupe.

© Vyrobené v nábytku / Wadiga

Konzola Damian s 2 zásuvkami, € 135.99 *, cena v ParížiTento drevený model Damian si vieme ľahko predstaviť vo vidieckej kuchyni ako príborník pre každodenné jedlá. Zamilujete si jeho dvojfarebný vzhľad, jednoduchosť a recyklovaného ducha, ktorý do miestnosti vnesie nádych autenticity.

© Vyrobené v nábytku / Wadiga

Pearl Console, € 174,90 *, AmadeusTento model v barokovom štýle dodáva vašej chodbe alebo spálne ducha budoáru. V krémovo sfarbenom dreve so starým povrchom konzola Perle dokazuje, že kombinácia praktickosti a romantiky má všetko na zisku! Nie je koniec, tu nájdete ďalšie nápady! (*) Ceny zaznamenané na webe dňa 03.03.2018, môžu sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.