Komentáre

Koniec sviatkov: zoznam objektov, ktoré sa majú uložiť na rok

Koniec sviatkov: zoznam objektov, ktoré sa majú uložiť na rok

Prečo by ste si mali ihneď zabaliť svoju dovolenku? K tejto téme, úprimne povedané, sa názory líšia. Existujú ľudia, ktorí sa úmyselne rozhodnú nechať svoj kufor ležať pár dní po návrate. Pohľad na ich nebalené veci sa rovná vôni monoi a prchavému dojmu, že sú stále na dovolenke. Naopak, sú tu ľudia, ktorí nemôžu uniesť svoju batožinu ležiacu, pretože keď to vidia, pamätajú si, že prázdniny skončili. Môže ísť tiež o niečo iné. Pre túto kategóriu (dokonca viac ako pre ostatné) je prioritou odkladanie vecí z dovolenky. Tu je zoznam vecí, ktoré je potrebné uložiť, hneď ako odložíme kufre.

Plážové vybavenie

Týka sa to veľkej časti balenia, ktoré sa musí skladovať jeden rok. Náhodne tento materiál zahŕňa plážové vedrá, slnečník, obrie bóje alebo dokonca chladič. Všetky tieto základné objekty, akonáhle vstúpite na pláž, ale ktoré sa po návrate stanú úplne zbytočnými. Ak máte to šťastie, že máte vonku, odporúčame vám vyčistiť všetko toto vybavenie vonku. Začneme odstraňovaním všetkých zŕn piesku pomocou vysávača, sušiča vlasov alebo záhradnej hadice. Akonáhle sú tieto objekty čisté a usušené, sú uložené na rovnakom mieste z jednoduchého a dobrého dôvodu: nebudete ich musieť hľadať, keď odídete.

Plavky

Rovnako ako iné cestovanie, aj keď si našli šatník, musia sa naposledy umyť. Toto čistenie odstráni všetky stopy soli alebo piesku. Nie je potrebné ich ukladať v spodnom prádle, pretože sa na chvíľu nebudú používať. Z organizačných dôvodov je lepšie ich uložiť spolu s ostatnými letnými predmetmi, ako sú napríklad pareos alebo obleky na ochranu pred UV žiarením.

Nečakajte, že záhrady s plážovými hrable

Slnečné okuliare, žabky a klobúky

Ak chceme v budúcom roku opäť používať, musí sa šetriť celý rad perfektných dovolenkárov. V prípade žabiek a sandálov je možné ich v závislosti od materiálu prať v práčke v jemnej bielizni. Svoje žabky môžete trieť aj kefou, vodou a mydlom Marseille. V prípade slnečných okuliarov odstráňte zrnko piesku, ktoré by ich trvalo mohlo poškriabať, a potom ich opatrne uložte do puzdra na okuliare. Klobúky, ktoré zostávajú krehkými prvkami, sa musia dať držať na mieste, kde nie je pravdepodobné, že budú rozdrvené. Nezabudnite ich chrániť pred prachom, ktorý sa hromadí po dobu jedného roka.

Ochrana pred slnkom

Týka sa to aj všetkých hygienických výrobkov, ktoré boli súčasťou cesty. Toaletná taška sa musí samozrejme hneď po príchode vyprázdniť a rôzne výrobky usporiadať podľa ich užitočnosti. Teraz môže byť čas na triedenie v kúpeľni. Pokiaľ ide o starostlivosť o slnko, nedávajte ich do zadnej časti skrinky, aspoň nie hneď. Slnko je stále veľmi prítomné a nič vám nebráni v tom, aby ste sa chránili počas dňa (naopak!) Aj keď ste v kancelárii. Až do konca septembra si môžete nechať letné pleťové vody dokončiť hrnce.

Cestovný sprievodcovia

Ak chcete začať, uistite sa, že ste medzi jednotlivými stránkami nezanechali nič, napríklad vyhliadkové mapy alebo poznámky. Po vyprázdnení môžete cestovného sprievodcu vložiť do svojej knižnice s ostatnými. Nezabúdajte však na to, že cestovní sprievodcovia sa rýchlo stávajú zastaranými (najmä pokiaľ ide o ceny a adresy hotelov a reštaurácií). Ak cieľ nie je pravidelný, nie je to obvyklé. Túto knihu nie je nevyhnutne potrebné uchovávať. Lepšie dať, mohlo by to urobiť ľudí šťastnými!

Fotografie

Aj keď SD karty majú rastúcu kapacitu, nie sú neobmedzené. To znamená, že jedného dňa si môžete veľmi dobre uvedomiť, že vaša karta SD je plná, zatiaľ čo so svojou rodinou zachytávate skvelý moment. Aby sme sa tomuto problému vyhli, pravidelne vyprázdňujeme obsah týchto kariet v našom počítači. Fotografie potom môžete triediť podľa vášho vlastného tempa.

Ak nechcete ísť do NY každé leto, dajte to priateľovi, ktorý odchádza

Spomienky

Ak ste si priniesli spomienky na svoju dovolenku, je na čase vykonať inventúru a rozhodnúť sa, či tieto objekty skutočne majú svoje miesto vo vašej výzdobe. Rôzne drobky sa musia testovať okamžite, inak sa skončí v zadnej časti skrine. Ak chcete získať viac neoficiálnych spomienok, ako sú lístky do múzeí alebo reštauračné karty, zoskupíme ich spolu s cieľom aktualizovať náš cestovný denník alebo fotoalbum neskôr.

Kufre a batohy

Keď je všetko odložené a vyčistené, zostanú vám iba nádoby. Zvyknite si vysávať vnútrajšok vašich vreciek, aby ste odstránili všetky nečistoty alebo zrná piesku. Aby ste ušetrili miesto, môžete si uložiť rôzne cestovné tašky do väčšieho kufra, aby ste ušetrili miesto a keď príde na odchod, budete presne vedieť, kde sú všetky vaše batožiny.