Informácie

Bulles Kuchyňa, atypické a moderné vybavenie do kuchýň a kúpeľní

Bulles Kuchyňa, atypické a moderné vybavenie do kuchýň a kúpeľní

Je rozloženie vašej kuchyne alebo kúpeľne skutočnou bolesťou hlavy a neviete, kde začať? Bulles Cuisine vás prevedie vytvorením funkčného, ​​originálneho a na mieru šitého interiéru, ktorý vám vyhovuje. Bulles Cuisine sa narodil pred 40 rokmi v Lyone a predstavuje nádhernú showroom na brehoch nábreží Saône. Marlène Ségura, manažérka, je veľká vášeň pre dekorácie a dizajn interiéru, rada hrá s rôznymi farbami a materiálmi tým, že ich vyvíja v čase a podľa trendov, podľa želaní a štýlov. Marlène je obklopený tímom odborníkov zložených z interiérových architektov a inštalatérov, ktorí preniesli všetky svoje odborné znalosti a know-how tým, že vás sprevádzali od návrhu až po realizáciu vášho projektu.

Spoločnosť Bulles Cuisine si v priebehu rokov vybudovala pevnú sieť miestnych partnerov, ktorým zostáva lojálna. Vždy s ohľadom na kvalitu, výroba sa vykonáva v exkluzívnej dielni umiestnenej na okraji Lyonu, poďme zostať vo Francúzsku.

S 40 ročnými skúsenosťami predstavuje butik Bulles Cuisine nový pohodlný obytný priestor, ktorý zohľadňuje vaše želania, vaše potreby a problémy spojené s vytvorením kuchyne, kúpeľne alebo šatne vašich snov. Hlavnými materiálmi sú drevo, oceľ a kameň, niekedy disociované, niekedy zmiešané, vždy sublimované.

Vždy s nádychom originality a nesúladu ako ochrannej známky nájdete v Bulles Cuisine aj atypické dekoratívne predmety, ktoré vášmu interiéru dodajú nové kúzlo. Je tu niečo pre každého, všetky ceny. Showroom vám veľa povie o kreativite a odvážnosti tímu, ich motte: „Dare!“. Tam sa všetky vaše túžby môžu stať skutočnosťou, aj keď snívate o kuchyni vybavenej špeciálne podľa zvykov vášho miláčika!

kontakt: Bulles Kitchen, 22 quai Saint-Antoine, 69002 Lyon Otváracie hodiny: utorok až sobota od 10:00 do 19:00; Pondelok: podľa dohody Telefón: 04 78 37 77 03 Webová stránka: www.bullescuisineslyon.com