Informácie

Ako vylepšiť svoju záhradu útulným nábytkom?

Ako vylepšiť svoju záhradu útulným nábytkom?

Na vašej záhrade niečo chýba a chcete ozdobiť dekorom? Déco.fr vám poskytne všetky rady na vylepšenie vašej záhrady vhodným nábytkom. Chystáte sa stráviť leto vonku!

Záhradné posedenie pre aperitívy s priateľmi

Jeden z prvých tipov na dekoráciu vylepšiť svoju záhradu je staviť na záhradný nábytok a presúvať sa z jednoduchého vonkajšieho priestoru do skutočného salóniku. Či už si vyberiete konferenčný stolík s veľkými pohovkami alebo malý okrúhly stôl s útulnými kreslami na čaj, záhradný nábytok je ideálnym nábytkom na vytvorenie príjemnej dekorácie vonku a vychutnanie si slnka po celé leto. spoločnosť vašich blízkych. Komfort predovšetkým!

Záhradný nábytok je ideálny na rozhovory s priateľmi pri nápoji!

Beanbagy XXL na bubline v záhrade

Aká by bola záhrada hodná mena bez obrích beanbagov usporiadaných na tráve, aby to celé leto bolo ľahké? Existujú všetky farby a rôzne materiály. Našou prednosťou je stále vodeodolný osmanský XXL na leňošenie okolo bazéna. Ideálne pre vylepšiť svoju záhradu vo všetkej jednoduchosti. Potvrdzujeme a aj deti!

Osmanský XXL, ktorý sa doslova ponorí do popoludňajšieho spánku!

Závesné kreslo pre útulný kútik na čítanie

Či už je to hojdacia sieť alebo zavesené kreslo, je nepochybne návrhárskym nábytkom, že vašej záhrade chýba strávenie hodín zabudnutím času. Aby vám nič nechýbalo, umiestnite vedľa svojej hojdačky alebo svojho kresla guľatinu dreva ako malý stolík, aby ste si dali studený nápoj, ale aj svoju knihu, keď budú vaše očné viečka ťažké, veľmi ťažké. ...

Malá bublina na pokojnú bublinu ... preč od všetkého!

Správny záhradný nábytok pre vaše letné spanie

Vyberte si vhodný a mimoriadne pohodlný nábytok pre svoj letný spánok. Na slnku alebo v tieni, stavte na ležadlá alebo ležadlá a upravte svoju záhradu v duchu pláže! Pokiaľ ide o nás, máme čílske miesto pre čílske ženy, ktoré je ideálne na chatovanie pri popíjaní lahodnej ovocnej šťavy.

Spíte počas opaľovania alebo opaľovania počas spánku? Dilema vášho leta!