Užitočný

Dekoratívne a praktické skrine do spálne

Dekoratívne a praktické skrine do spálne

Nie je ľahké odevy odložiť, keď je spálňa úplne bez skriniek, šatne alebo vybrania na optimalizáciu! Potom si musíte zvoliť šatník tak praktický, ako je estetické usporiadať všetky svoje veci a obliecť si izbu. Dáme vám 4 nápady pre funkčné skrinky, ktoré sa prispôsobia všetkým štýlom.

Rozhodnite sa pre rohovú šatníkovú skriňu v spálni

Tu je nápad, ktorý vám umožní obsadiť nevyužitý priestor v miestnosti bez toho, aby bol zaplnený: rohová skriňa. Buď si v obchode nájdete vhodný model, alebo môžete mať vlastný model ktorá zahŕňa šatník a odkladacie police na zostavenie podľa vašich predstáv! Výhoda však bude dvojnásobná: získate pekný úložný priestor pri zachovaní vzácnych cm2 vo svojej izbe ... Inštalácia knižnice, komorníka alebo čokoľvek sa vám páči!

Nič ako rohová skriňa na šetrenie miesta v detskej izbe!

Výber mobilného šatníka do spálne

Nie vždy vieme, kam umiestniť šatník v miestnosti, aby nedošlo k narušeniu príchodov a odchodov. Prineste si teda nábytok! Ak chcete pravidelne upravovať rozloženie svojej atmosféry alebo vytvárať novú atmosféru, zamilujete si ju mobilné skrinky , na kolesách, ľahko sa pohybuje. Preferujte úzke a ľahké moduly pred masívnymi skrinkami, ktoré ste nemohli tlačiť. Ak nechcete investovať do už vybavených dizajnových a funkčných modelov, prečo nezačať s inštaláciou kolies na šatníkové a policové moduly, ktoré nájdete doma alebo v obchode?

Mobilná skrinka na uloženie ako na kolieskach!

Recyklujte starý nábytok na uloženie oblečenia

Niektoré staré kusy nábytku sa rýchlo stávajú objemnými, keď sú v zlom stave alebo keď je pre nich ťažké nájsť ich využitie. A napriek tomu majú pri podrobnejšej kontrole skutočný potenciál, keď si chcete zvinúť rukávy a recyklovať ich. Tento starý priemyselná šatňa že sa ho chcete zbaviť, tento starý dubový šatník v zlom stave vám odkázala vaša teta, táto veľká roletová skriňa kto len čaká na vybielenie alebo svetský, ktorý by sa vrátil k životu s nádychom farby a nových kľučiek?

Nech je s vami duch obnovy, aby ste zväčšili úložný priestor svojej spálne!

Usporiadajte šatník v organizovanej šatni

Nie je to priestor ani rozpočet na inštaláciu skutočnej šatne v spálni? Skontrolujte rozloženie vášho šatníka! Existuje mnoho možností a tipov na usporiadanie a rozdelenie šatníka, aby si všetky svoje veci našli svoje miesto. Zásuvky, skrinky, skrinky pomáhajú šetriť miesto, kde si myslíte, že toho veľa nemáte! Ak je priestor v spálni obmedzenejší, zvážte použitie posuvných dverí za posuvné dvere alebo záclony.

Posuvné dvere šetria miesto a police na košík šetria úložný priestor.