Komentáre

Naše nápady na vytvorenie pôvodnej vnútornej zelenej steny

Naše nápady na vytvorenie pôvodnej vnútornej zelenej steny

Nič ako zelená stena, ktorá dáva miestnosti do života. Áno, ale návrh takejto práce nie je jednoduchý. Nielenže môže byť rýchlo drahá, ale musíte vedieť, ako ju správne udržiavať. Nevadí, existujú aj iné dekoratívne alternatívy, ako si predstaviť a improvizovať atypickú stenu rastliny! Dôkaz na obrázkoch ...

1. Na policiachJe to najjednoduchšie riešenie na improvizáciu zelenej steny v dvoch etapách v troch pohyboch. Zobrazte svoje najkrajšie a šťavnaté rastliny na policiach a zároveň menite tvary a veľkosti kvetináčov, aby ste dosiahli čo najúspešnejší výsledok.

2. S obrazovkouNamiesto vytvorenia nástennej rastlinnej scény sa nám páči myšlienka použitia obrazovky na zavesenie rastlín na ňu. Nielenže sa zmení z obyčajného, ​​ale navyše môžete zelenú stenu presunúť kamkoľvek budete chcieť ...

3. V knižniciRovnako ako police sa dá knižnica použiť ako podpora rastlín. Usporiadajte svoje rastliny na každom poschodí a nechajte prírody nasiaknuť miesta ... Výhodou vytvorenia domu? Ak chcete, môžete meniť rastliny.

4. Rastlinná stena rastlín v herbáriSkvelý rastlinný trend, rámy v herbárovom štýle sú bez kódov a skutočným rastlinám nemajú závidieť. Tak prečo ich nepoužiť na vytvorenie vzhľadu zelenej steny? Pamätajte, že čím viac snímok existuje, tým väčší bude efekt!

5. S kvetináčmiSnívate o zelenej stene, ale neviete ako na to? Tento dekoratívny tip by vás mal potešiť! Stačí pripevniť kvetináče na steny a vytvoriť scénu pre letecké rastliny. Páčia sa nám hrnce, ktoré dávajú stvoreniu netypický vzhľad.

6. Atypické čelo posteleTu je originálna stena rastlín k dokonalosti! V drevenej konštrukcii, na ktorej sú natiahnuté konce lana, sú umiestnené lezecké rastliny ako brečtan. Tvorba s tkacím tkalcovským vzhľadom, ktorá priťahuje všetky oči a ktorá sa dá ľahko predstaviť ako čelo postele alebo ako jednoduchá dekorácia v obývacej izbe!

7. Swing verziaZelená stena má zábavu a stáva sa zábavnou, keď sa stane ihriskom. Rovnako ako hojdačka, drevené police nasledujú jeden za druhým a zavesujú pomocou lán. Na drevené dosky sa vyvŕtali malé otvory, aby sa nainštalovali sukulentné hrnce. Nevieme vás, ale sme fanúšikom výsledku!

8. Na drevenej paleteAh, základná drevená paleta! Vždy to považujeme za nový nástroj. Pripevnená k stene môže drevená paleta slúžiť ako opora pre 100% recyklovanú stenu zariadenia. Ak ju vodorovne zafixujete, stačí položiť svoje rastliny! A pre milovníkov jedla ho môžete použiť aj pre svoje aromatické bylinky!