Ostatné

Ako vyrobiť domácu zmrzlinu?

Ako vyrobiť domácu zmrzlinu?

Urobte cestu na osvieženie sladkostí s príchodom leta ... a zmrzliny! Domáci dezert ideálny na hostinu počas letného obdobia, ktorý poteší chuťové poháriky malých a veľkých detí. V programe sú štyri techniky na prípravu chutnej domácej zmrzliny s výrobkom zmrzliny alebo bez nej.

Pripravte domácu zmrzlinu pomocou zariadenia na výrobu zmrzliny

Ak je vaša kuchyňa vybavená výrobníkom zmrzliny, domáca zmrzlina sa vyrobí podľa vašich predstáv za menej ako hodinu, dávajte si pozor na ruky! Ovocie, jogurt a korenie sa zmiešajú podľa chuti a sami v mixéri pred pristátím v kúzelnom zariadení. Ten potom zníži teplotu a zabráni tvorbe kryštálov, aby váš prípravok zmenil na skutočnú krémovú zmrzlinu. S chuťou sa teda môžete ľahko baviť tak, že do receptúry pozvete pár prekvapivých prísad, ako sú tymián, bazalka alebo chilli, aby vyniesli sladkosť čerstvého glazovaného ovocia. Pre väčšiu hladkosť je vítaná smotana alebo šľahačka. Iba jedno pravidlo: bez obmedzenia, všetko premieňame na zmrznutý dezert, aby sme jedli sladké alebo slané.

Vďaka výrobcovi zmrzliny sú zmrzliny takmer zatvorené oči!

Ako vyrobiť domácu zmrzlinu bez výrobníka zmrzliny?

Nepanikárte pre labužníkov, ktorí nemajú zmrzlinu. Domáca zmrzlina je samozrejme rovnako dobrá bez výrobníka zmrzliny, ale budete musieť pridať štipku trpezlivosti! Jeho zmes sa pripravuje rovnakým spôsobom ako v prípade receptúry na výrobu zmrzliny s tým rozdielom, že tento prípravok skončí v mrazničke. Aby sa váš ľad dobre usadil, vložte ho do kovovej nádoby - teplota bude rýchlejšie klesať. Potom stačí premiešať recept každú hodinu asi tak dlho, kým celý nestvrdne. Na zvýšenie rýchlosti môžete použiť jednoduchý metla alebo mixér. Skutočnosť, že zmiešate váš prípravok, vylučuje kryštály v dôsledku chladu: Preto je nevyhnutné dohliadať na túto budúcu zmrzlinu, aby sa v čase ochutnávania stala homogénna a nestabilná.

Domáca zmrzlina bez výrobníka zmrzliny? Dvakrát potešenie z ochutnávky!

Ako vyrobiť mrazené jogurty

Mrazený jogurtový recept je rýchlym a rovnako chutným tipom, ktorý je jednoduchý a šikovný kompromis na ochladenie počas leta. Pred vložením do mrazničky na šesťdesiat minút a voila! Pre väčšiu zábavu a chuť pridávame do pohárov rozbité lieskové orechy, cukrovinky, čokoládové lupienky a ďalšie pochúťky, aby sme získali ochutenú jogurtovú zmrzlinu. Akonáhle je zmes ľadová, jednoducho preneste celý pod horúcou vodou na niekoľko sekúnd, aby nádoba dodala dezert. Mini, ľahko vyrobiteľná zmrzlina, ktorá je ideálna pre detské občerstvenie.

A jogurt + ovocná zmrzlina, kto ju chce ochutnať?

Ako vyrobiť domácu vodnú zmrzlinu?

Zmiešame osviežujúcu silu vody so sladkou chuťou sirupov a vytvoríme farebné zmrzliny pomocou foriem na kocky ľadu a drevených tyčiniek. Tu uprednostňujeme silikónové formy, aby sa ľahšie uvoľnili budúce zmrzliny bez toho, aby sa riskovali ich zlomením. Tyčinky sa jednoducho umiestnia pozdĺž misiek na kocky ľadu, potom niekoľko kvapiek sirupu v každom jhu - stačí malé množstvo arómy vody, ktorá nakoniec vyplní formy. Po vložení do mrazničky prípravok zamrzne za tri hodiny v závislosti od výkonu vášho spotrebiča. Na prekvapenie hostí a hranie sa s farbami každú hodinu pridávame iný sirup, ktorý pokryje predchádzajúcu vrstvu, až kým nedostaneme dúhu farieb. Jemne sa odstráni z formy a ochutná bez moderovania!

Lahodné krémy na zmrzlinu na osvieženie v čase ľahkého občerstvenia.